Top Secret 2013 – Andělé v Praze

Krása a móda / 18.8.2013

Po roce se opět blíží prestižní přehlídka spodního prádla inspirovaná americkou značkou Victoria´s Secret. Čím je tato událost zajímavá?

Stejně jako předchozí ročníky i ten letošní, šestý ročník, se bude konat v Praze v hotelu Hilton, a to již 27. srpna. Top Secret však není běžnou módní přehlídkou, ale jedná se o velkolepou show plnou zábavných kostýmů, světelných efektů a především nejlepších modelek z Česka i ze zahraničí. Hlavní předlohou pro pražskou Top Secret je populární fashion show, kterou každoročně pořádá značka Victoria´s Secret.

Historie VS

Okolnosti vzniku této světoznámé továrny na úžasné spodní prádlo a doplňky jsou poměrně úsměvné. Mnozí z nás by očekávali, že za vznikem této značky stojí nespokojená žena s úmyslem dopřát sobě i ostatním ženám něco lepšího a kvalitnějšího. To je ale omyl.

Victoria´s Secret založil v USA v roce 1977 Roy Raymond, a to proto, že sám nerad nakupoval prádlo pro svoji manželku a chtěl si tuto činnost zpříjemnit. A že se mu to povedlo. Oblíbenost značky prudce vzrostla a kromě spodního prádla nyní ženy z celého světa horlivě nakupují také plavky, oblečení či parfémy VS.

Victoria´s secret

Kolekce luxusního prádla a doplňků Victoria´s Secret. Zdroj: Wikimedia Commons, Wonderlane.

Strhující show

V roce 1995 začala Victoria´s Secret se svými proslulými přehlídkami spodního prádla, a to opravdu ve velkém stylu. Nejkrásnější modelky světa se předhánějí o to, aby se mohly stát tzv. andlíky VS, a měly tak možnost projít se po mole v kouzelných kostýmech před zraky milióny diváků. A anděly se mohou stát opravdu jen ty nejlepší z nejlepších.

To se podařilo i několika Češkám, například Karolíně Kurkové nebo Daniele Peštové. Ze zahraničních krásek můžeme zmínit například Tyru Banks, Alessandru Ambrosio nebo Adrianu Lima. A proč vlastně modelky touží po tom, stát se andělem VS? Kromě lukrativní smlouvy se značkou získávají tyto modelky také velmi prestižní postavení ve světě modelingu.

Victoria´s Secret po česku

Jak již bylo v úvodu řečeno, ani Češi nezůstávají pozadu a každoročně pořádají po vzoru USA divokou přehlídku spodního prádla. Prádlo Victoria´s Secret tady sice neuvidíme, zato se však můžeme těšit na luxusní prádlo značky WERSO a také přehlídku diamantových šperků Cabrha Diamonds.

Top secret2012

Tématem letošní přehlídky byl karneval v Benátkách. Zdroj: youtube.com

Ačkoliv je show zahalena tajemstvím a není známo ani téma letošního ročníku, castingy na české „anděly“ již proběhly, a na mole tak budou k vidění například Tereza Budková, Denisa Domanská nebo Tereza Chlebovská. Celým večerem bude diváky provázet Leoš Mareš.

Top Secret 2012

Vrcholem loňské přehlídky byla diamantová podprsenka v hodnotě 60 milionů korun. Zdroj: youtube.com

Pokud byste rádi na přehlídku Top secret zavítali, vězte, že si budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Jedná se o prestižní VIP přehlídku, a tak není divu, že nejlevnější vstupenka stojí tisíc sto korun a za VIP vstupenku zaplatíte až osm tisíc korun.

A co vy? Chtěli byste se podívat na letošní přehlídku Top Secret?

Zdroj perexové fotografie: youtube.com

Radka Ostřížková

Radka Ostřížková

Multifunkční studentka s příliš mnoha zájmy, která zkouší také psát.

Zanechte komentář