Prague Fashion Weekend – nejen móda, ale i pomoc druhým

Krása a móda / 12.8.2013

Letošní víkend módy potěší všechny módní nadšence a přitom bude i pomáhat. Zapojit se může každý koupí stylové módní tašky.

Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend, který se uskuteční ve dnech 18. – 22. září, letos překvapil a kromě módy přichází s novinkou – módní taškou, která bude pomáhat. Koupí této Fashion Bag přispějete na nadační fond Impuls, který se zaměřuje na podporu projektů zajišťujících léčbu roztroušené sklerózy.

Tašku bude možné zakoupit buď přímo během konání Prague Fashion Weekendu, a to v hlavním Fashion stanu, anebo v partnerských buticích až do konce září. Cena módní tašky je 350 Kč, přičemž 100 Kč z každé prodané tašky bude věnováno právě na charitu.

MERCEDEZ-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND můžete navštívit ve dnech 18. – 22. září v Pařížské ulici, konkrétně před hotelem Intercontinental.

Letošní ročník navíc navštíví i známý návrhář bot Jimmy Choo, takže je určitě na co se těšit!

Více informací o víkendu módy se dozvíte v našem nedávném článku a na oficiálních stránkách.

Fashion Bag vznikla s nadšením pro módu a zároveň touhou pomáhat. Pro tuto exkluzivní edici byly zvoleny trendy barvy, a to černá v kombinaci s červenou a bílou. Taška má nejen módní vzhled, ale je i velice praktická a detailně propracovaná. Její vnitřní strana je laminovaná a najdete v ní i vnitřní kapsu. Navíc jistě oceníte, že se dá taška uzavřít pomocí zipu.

Stylová Fashion Bag, která pomáhá. Zdroj: MBPFW

Stylová Fashion Bag, která pomáhá. Zdroj: MBPFW

Pacientů s roztroušenou sklerózou, které se právě PFW rozhodl letos podpořit, v posledních letech v České republice hodně přibývá. Mnoho lidí žije v domnění, že toto onemocnění postihuje především starší osoby, opak je ale pravdou. Roztroušenou sklerózou ve skutečnosti trpí hlavně lidé ve věku od 20 do 40 let, zejména pak ženy.

Zavítáte-li tedy na letošní Prague Fashion Weekend, zapřemýšlejte o koupi této Fashion Bag. Je určena pro ženu, která se nebojí podtrhnout svůj styl originální taškou a zároveň neváhá pomoci tam, kde je to potřebné.

Koupili byste si Fashion Bag i vy? A líbí se vám její design?

Zdroj perexové fotografie: MBPFW

Aneta Kuchařová

Aneta Kuchařová

Milovnice módy, kavárenský povaleč, studentka práv, nadšená cestovatelka, nenapravitelný labužník, obdivovatelka krásy všeho druhu a věčná naivka...

Zanechte komentář