Soutěžte s námi o knižní novinku Křižovatky Wm. P. Younga!

Literatura / 14.8.2013

Autor:

Generace 21 společně s Knižním klubem pro vás připravila soutěž o nejnovější knihu autora kultovního bestselleru Chatrč! Tři z vás, těšte se!

Křižovatky – anotace

Anthony Spencer je sebestředný bezcitný boháč, pyšný na své „úspěchy“ v práci, kde se ho všichni bojí, i v rodině, kterou chladnokrevně rozvrátil. Po úrazu hlavy se octne v kómatu na JIP. Jeho tělo leží bez hnutí obklopeno přístroji, jeho mysl se však probouzí v krajině, která zrcadlí Tonyho dosavadní život – zarostlá a nehostinná, opuštěná. Až na toho, který se rozhodl Tonyho nikdy neopustit a pomoci mu nalézt sílu, způsob a především důvody, proč se změnit…Stejně jako Chatrč (2007, česky 2009), kultovní kniha (celosvětově prodáno více než 18 milionů výtisků), v níž se tragédie smrti střetává s věčností božího záměru, jsou i Křižovatky určeny všem, kdo v kolotoči moderního světa hledají naplnění slov, jako je víra, láska a odpuštění.

Zdroj: bux.cz

Autora jménem William Paul Young snad netřeba dlouze představovat. Pro jistotu však zmiňme, že se jedná o spisovatele narozeného v Kanadě, který u nás a vlastně i po celém světě získal obrovský úspěch s jeho prvním románem nesoucím název „Chatrč“ s podtitulem „Kde se tragédie střetává s věčností„.

Dialog mezi dobrem a zlem – lidskou bytostí a Bohem, objevováním sebe sama, cesty k Bohu, víře a snad pochopení druhých, nenadálost a neotřelost námětu, horlivé diskuze nad obsahem, to vše propůjčuje tomuto dílu punc světového bestselleru. Prodáno bylo více než 18 milionů výtisků, kniha byla přeložena do 35 jazyků. O tom, že si kniha získala srdce i českých čtenářů, svědčí přes 30 tisíc prodaných výtisků.

6. srpna letošního roku se Wm. P. Young dostává opět na českou knižní scénu a to právě za pomoci Knižního klubu, který tak pro vás připravil český překlad jeho nové knihyKřižovatky. Jaký nový román bude, zda překoná knižní šílenství v podobě prvotiny „Chatrč“, mohou zjistit tři z vás díky naší soutěži!

Pokud správně odpovíte na otázku, kterou vidíte níže, tři nejúspěšnější získají slibovanou knihu „Křižovatky“  Wm. P. Younga, která vyšla v nakladatelství Knižní klub!

Vyhrajte žhavou knižní novinku Křižovatky! Zdroj: bux.cz

Vyhrajte žhavou knižní novinku Křižovatky! Zdroj: bux.cz

[contact-form-7 404 "Not Found"]

* Nápovědu můžete nalézt na stránce bux.cz!

Tato soutěž již byla ukončena. Výherci budou zveřejněni na naší facebookové stránce od 23. srpna!

Gratulejem vítězům!

Ostatní nezoufejte a zůstaňte s námi! Těšit se můžete na další nejen literární soutěže!

Zdroj perexové fotografie: Knižní klub

Generace21

Generace21

Zanechte komentář