Znáte krabičku záchrany Love Hurts?

Design / 6.8.2013

Že ne? Chyba! Co taková lékárnička skrývá uvnitř? Nahlédněte spolu s námi.

Každý z nás se někdy spálil v lásce nebo přišel o blízkou osobu. Když vás bolí hlava, vezmete si tabletku. Zlomíte-li si nohu, dají vám ji do sádry. Objeví-li se na vašem těle modřina, časem zmizí. Co však dělat se zlomeným srdcem?

O tom, že láska občas pěkně bolí, moc dobře ví i americká designérka Melanie Chernock, která celou tuhle věc vymyslela. Jejím cílem bylo vytvořit krabičku první pomoci při potížích s láskou. Co taková sada obsahuje? V kouzelném kufříku naleznete spoustu věcí.

Co se skrývá uvnitř? Zdroj: design-milk.com

Co se skrývá uvnitř? Zdroj: design-milk.com

Komplexní sada  s výstižným názvem Love Hurts obsahuje všechno, co by se vám mohlo hodit při „léčbě této nemoci“ – od prostředků k uklidnění, jako je například balení vodky, bonbónky ve tvaru srdce, tabulka čokolády, pěna do koupele, relaxační svíčky s barevně sladěnými zápalkami, balíček papírových kapesníčků, kdyby přece jen slza ukápla, až po CD s vybranou hudbou.

Vše je promyšleno do posledního detailu. Zdroj: design-milk.com

Vše je promyšleno do posledního detailu. Zdroj: design-milk.com

Takto vypadají kouzelné pilulky. Zdroj: design-milk.com

Takto vypadají kouzelné pilulky. Zdroj: design-milk.com

Jsou lidé, kteří se s rozchodem vyrovnávají lépe, jiní hůře. Není řečeno, jak dlouho to může trvat. Někteří aplikují metodu vybít klín klínem, jiní naopak tráví večery o samotě a přemýšlejí, co mohli udělat jinak, aby jejich vztah neskončil. Zaplavují se mořem výčitek a nechávají volný průchod všem svým emocím. Někomu stačí k „vyléčení“ povzbuzení přátel a právě nevysedávání doma. Nikde není dáno, co je správnou volbou, ale není nic horšího, než se litovat a obviňovat. Někomu tahle „léčba“ trvá déle, ale věříme, že čas zahojí všechny rány. Možná by tomu mohla napomoct i tato kouzelná sada.

Je jen na vás, jestli tenhle designový kousek budete brát vážně, nebo jej pojmete jako dobrý vtip a vhodný dárek pro přátele, kterým se zrovna nějaký vztah nevydařil a vy byste jim rádi zvedli náladu. Případně zda byste měli sami pro sebe tuto krabičku jako SOS.

Co pomáhá vám? Zdroj: design-milk.com

Co pomáhá vám? Zdroj: design-milk.com

TIP REDAKCE: Zbavte se všeho, co by vám mohlo danou osobu připomínat. Je jasné, že některé věci je „škoda vyhodit“, ale věřte, že byste byli jen v začarovaném kruhu. Může se stát, že  jen pohled na společnou fotku v rámečku bodne jako nůž. Když uděláte generální pořádek, nezbavíte se tím jen oněch věcí, ale ulevíte také své duši.

Tento nápad nás zaujal svým dokonale sladěným a promyšleným designem. Celá sada je v červeno bílé kombinaci. Nesmí chybět  ani symbol lékárničky tedy bílý kříž uprostřed, který je uvnitř červeného srdce. To najdete na každém obalu daných věcí. Věříme, že tohle balení si všichni detailisté zkrátka zamilují! Celé to má však jeden háček! Tato sada není komerční záležitost, a proto není k dostání na trhu. Což takhle brát to jako možnou inspiraci a vytvořit si vlastní krabičku první pomoci, která se vám může hodit nejen při trablech s láskou? Co by rozhodně nesmělo chybět ve vaší „lékárničce“?

Zdroj perexové fotografie: design-milk.com

Kristýna Szkanderová

Kristýna Szkanderová

Neustále se učím žít každým okamžikem naplno. Věřím v sebe, lepší zítřky a to, že v životě dokážu vše, co budu chtít. Miluji ironii a smysl pro humor, který je možná lehce kontroverzní. V životě se řídím pod heslem: Nejvíc nás motivují ti, kteří nám nevěří!

Zanechte komentář