5 míst k seznámení

Vztahy / 4.8.2013

Kde prožít letní flirt nebo najít životní lásku? Prozradíme vám 5 míst, kde se můžete v létě seznámit. 

Sluníčko je v plné síle a vlahé letní večery přímo svádí k romantickým vycházkám. Romantické vycházky, to ovšem znamená být ve dvou. Kde ale najít ten správný materiál?

Park pro zamilované

Milujete zamilované procházky ruku v ruce, ptáčci pějí, potůček zurčí? Pak neváhejte a vyrazte do parku. S kamarádkou, na bruslích nebo s pejskem po boku (máte-li dokonce přeaktivního hafana, o seznámení máte postaráno v cuku letu), v parku můžete zkrátka kdykoliv narazit na svou spřízněnou duši. Stačí být příjemně naladěná a můžete se směle rozhlížet. Nemyslete si, štěstí chodí po lidech, ne po horách.

Osvěžující koupaliště

Možná si říkáte, že na koupališti těžko někoho omráčíte svou celulitidou a rosolem na břiše, ale abyste se nedivila. Dobrá nálada, sluneční paprsky a pro lepší pocit správný střih plavek dělají zázraky. Nemyslete si ovšem, že se vyvalíte na deku, nasadíte sluneční brýle a co patnáct minut se budete otáčet jako na rožni. To by byla opravdu veliká náhoda, kdyby se vám povedlo v takové pozici poznat parťáka na letní večery. Štěstíčku se musí jít trochu naproti, tudíž hurá aktivně do vody, na beach volejbalové hřiště nebo ke stánku se zmrzlinou.

S letními paprsky pookřeje kdekteré srdce. Zdroj: sxc.hu

S letními paprsky pookřeje kdekteré srdce. Zdroj: sxc.hu

Pod otevřeným nebem se otevírají nové možnosti

Letní pařáky přímo svádí k hudebním festivalům nebo k návštěvám letního kina. Jako by ta kombinace hvězd, všudypřítomné pohody a pocitu tajemna pod rouškou tmy lidi přímo magnetizovala jednoho k druhému. Ať už je v tom jakákoliv magie a nemagie, stojí za to to vyzkoušet na vlastní pěst. I kdybyste hned nenašla toho svého šampióna, o zábavu a nové známosti nebude nouze.

Hurá na vodu

A opět ta uklidňující příroda, bublající voda a dobrá nálada. Není nad to vyrazit s partou kamarádů na vodu. Přes den si pěkně zafuníte, se vší pravděpodobností se i pořádně vykoupete a navečer se zase můžete mlsně tulit při ohníčku. Pravda, podmínky mohou být poněkud surové, na druhou stranu na gauči u televize podobné (nejen zamilované) dobrodružství nezažijete.

Pod otevřeným nebem se seznamuje jedna báseň. Zdroj: sxc.hu

Pod otevřeným nebem se seznamuje jedna báseň. Zdroj: sxc.hu

Diskopříběh žije

Hospody, bary a diskotéky. Takový celoroční evergreen k nezávazným seznámením se v létě mění přímo v epicentrum mezilidských střetů. Na pravou lásku až za hrob bych zde možná nečekala, nicméně stát se může opravdu cokoliv a on v jádru takový nevinný flirt taky neublíží. Tak jako tak, nalaďte příjemný úsměv a užívejte si letního románku, ať už bude sebedelší…

 

Hlavně nezapomeňte, že amor může číhat opravdu všude a nevyplácí se podceňovat třeba knihovny nebo takové sportovní stadiony.

Ať už se vydáte hledat svou druhou polovičku kamkoliv, snažte se řídit heslem „někdy je důležitější se zúčastnit, ne vyhrát“. Neberte léto doslova jako loveckou sezónu a raději si ho pořádně užijte, byť někdy bez nové známosti.

Pro vzájemnou inspiraci, které není nikdy dost, bych vás ráda vyzvala, abyste přidali svůj názor do komentářů – kde se podle vás dá ještě jednoduše seznámit a případně vaše osobní zkušenosti. Předem děkuji a těším se na vaše názory.

Zdroj perexové fotografie: sxc.hu

Martina Najbrtová

Martina Najbrtová

Pár slov o mně - jsem zásadně nepoučitelná, miluji přátelskou atmosféru a Prahu (i když se to občas vylučuje), umím se zasmát (nejen) sama sobě a nesnáším pokrytce a mrkev (jen abyste věděli, že mrkvovým koláčem mě neuctíte).

Zanechte komentář