miska se zvířecím jídlem

Bezplatná charita I – Naplňte misky!

V obraze / 28.11.2012

Autor:

V této sérii článků vám představíme několik možností pomoci, které vás navíc nebudou stát ani korunu.

V předvánočním období se v našich srdcích více než kdy jindy probouzí touha nejen potěšit naše nejbližší, ale také nějakým způsobem pomoci ostatním. Tak pojďte s námi do toho!

Pejsek

Můžete pomoci i víc než kliknutím. Co takhle čtyřnohý dárek pod stromeček? Zdroj: photl.com

Projekt Naplňte misky
Český webový inzertní server spechato.cz připravil ve spolupráci se společností Mars Czech s.r.o, výrobcem zvířecích krmiv Whiskas a Pedigree, internetovou charitativní akci, jejímž cílem je pomoci opuštěným psům a kočkám ve vybraných útulcích. Tato úspěšná akce se na internetu koná již poněkolikáté.

Jak to funguje?

Z každého zúčastněného útulku je vybráno 20 zvířecích reprezentantů, které můžete virtuálně nakrmit pouhým kliknutím na příslušné tlačítko. Pro úplné nakrmení každého chlupáčka je potřeba nasbírat 5 000 kliknutí (aktuální stav je zobrazen v úvodu „profilové“ stránky, u tlačítka Nakrmit). Ve chvíli, kdy budou všechna „soutěžící“ zvířátka, patřící do stejného útulku, nakrmena, získá jejich útulek jednu tunu krmení zdarma.

 

Pokud již budou kvůli velkému zájmu všechny misky plné, určitě vám doporučujeme sledovat facebookovou stránku SpěcháTo.cz, ze které se vždy včas dozvíte o další podobné akci, která na sebe určitě nenechá dlouho čekat.

Pozor, jen do 15. prosince!

Akce probíhá do 15. prosince 2012 a je veřejně přístupná komukoliv bez registrace. Každý může jednou denně nakrmit libovolný počet zvířátek, registrovaní uživatelé mohou každému mazlíkovi přisypat do misky hned dvakrát. A co víc – pokud si některý čtyřnohý kamarád zcela získá vaše srdce, můžete mu dát ten nejkrásnější vánoční dárek a rovnou z jeho profilové stránky zažádat o jeho adopci.

Tak vzhůru do krmení!

Zdroj úvodní fotografie: photl.com

David Eršil

David Eršil

Vystudovaný počítačový grafik se závislostí na internetu a moderních technologiích, momentálním zaměstnáním například vývojář mobilních aplikací pro operační systémy Android a Windows 8 Metro. Vášnivý cestovatel, cyklista, fotograf a příležitostný psavec jednadvacáté generace. --Máte námět na článek? Napište mi na david.ersil@generace21.cz.

Zanechte komentářVaše názory

  • David Eršil

    České misky už jsou plné, ale na chlup stejná akce běží u našich východních sousedů: http://www.tetaberta.sk/naplntemisky/

  • David Eršil

    Staropramen rozjel na svém Facebookovém profilu aplikaci Strom přání. Za každou ozdobu s přáníčkem, kterou bezplatně připnete na virtuální vánoční stromek, daruje Staropramen 10 Kč na výcvik asistenční fenky Kley.
    Vybírá se celkem 100 000, aktuální stav 4 220 Kč.
    https://apps.facebook.com/stromprani/