Pštrosí polštář nabízí odpočinek kdekoliv

Design / 29.7.2013

Občas máme tolik starostí, že bychom nejraději strčili hlavu do písku. Inu, máte možnost. Banana Things Studio totiž nabízí pštrosí polštář!

Odpočinout si nad hromadou papírování nebo při dálkovém letu – to potřebuje v určtou chvíli každý. Opírat čelo o tvrdou desku stolu či nepohodlné okýnko v letadle má ale do spánku, po kterém budete svěží a plní energie, daleko. Jak si odpočinout v hektické době a každodenním shonu, v němž se odpolední siestě věnují snad jen děti ve školkách? Designeři  Key Portilla-Kawamura a Ali Ganjavian vytvořili pro designové studio Banana Things revoluční polštář Ostrich Pillow s průramky, do kterého se schováte jako pštros do písku a užijete si svou chvilku v naprostém klidu oprostěnou od starostí a nevyřízených úkolů.

Ostrich Pillow neboli pštrosí polštář

Ostrich Pillow neboli pštrosí polštář
Zdroj:ostrichpillow.com

Hektická doba, v níž žijeme, nás nutí trávit mnoho času prací. „Poslední dobou trávíme více času na pracovišti a to mnohdy znamená, že musíme spojovat práci a odpočinek na jedno místo. Pštrosí polštář nabízí možnost, jak si pohodlně zdřímnout. Není to ani polštář, ani postel, ani část oděvu. Je to všechno dohromady. Jeho vnitřek, který připomíná jeskyni, na několik minut izoluje vaši hlavu, ruce i mysl, aniž byste museli opustit váš stůl,“ říkají tvůrci.

Pštrosí polštář je také ideálním doplňkem na cesty. Při dálkových letech nabízí pohodlný odpočinek, u něhož  na chvíli zapomenete, že letíte tisíce kilometrů nad zemí. Schováte se do svého mikrosvěta, ve kterém se na chvilku veškeré obavy z létání rozplynou jako načechraná oblaka na nebi.

„Pštrosí polštář vypadá jako skvělý nápad. Je tmavý. Je pohodlný. A nabízí místo pro vaše ruce.“

– CNN –

Pštrosí polštář na letišti

I čekání na let si můžete zpříjemnit odpočinkem!
Zdroj:ostrichpillow.com

Ručně vyráběné  polštáře se vyrábí ve Španělsku. V současné době je můžete najít i v některých českých e-shopech. Hledejte ho pod českým názvem „pštrosí polštář“. Na oficiálních stránkách Ostrich Pillow je pro evropský trh k dostání za 80 eur, u nás se cena pohybuje okolo 1 300,- Kč.

Zdroj perexové fotografie: Ostrich Pillow

Silvie Olbrichová

Silvie Olbrichová

V duši stále malá holka, která má ráda milé lidi, hřejivé slovo, motivační citáty a fotografie. Inspiraci hledá všude kolem sebe a nachází ji i tam, kde ostatní ne. Miluje, když den prožije naplno a napíše hezký článek. Kontaktovat ji můžete na silvie.olbrichova@generace21.cz

Zanechte komentářVaše názory

 • Kristýna Szkanderová

  ten by se mi hodil 😀

 • Martin

  Dobrý den,
  uvádíte zde cenu pro český trh 1300 Kč.
  Bohužel za tuto cenu originální Ostrich Pillow nekoupíte, s velkou pravděpodobností se jedná o falzifikát.
  Produkt Ostrich Pillow dodáváme do ČR a na tu cenu se nelze dostat ani při odběru velmi mnoho kusů, samozřejmě nakupujeme přímo oo výrobce – studia Banana Things.
  Pokud máte jakékoliv dotazy, klidně nám napiště, chystají se nové produkty tohoto skvělého studia!

  S pozdravem,
  Martin
  http://www.nipnap.cz