Jak zvládnout límečky?

Krása a móda / 15.7.2013

Pořiďte si trendy doplněk, kterým snadno oživíte outfit.

Že si pod slovem límeček představíte tu bílou věc, kterou jste nosili jako malí ke svátečním šatům? Také si pamatujete, jak byly tyhle límečky fádní, a hlavně nepohodlné? Vězte, že s těmi moderními je spojuje pouze stejný název.

Asos

Asos sází na eleganci. Zdroj: topshop.com (upraveno).

Límečky jsou v kurzu už nějakou dobu, ale přesto jsou stále velkým trendem, který si oblíbily i světové hvězdy. Límečky jsou skvělým doplňkem, který oživí jinak obyčejný outfit. Hodí se k tričku či slabému svetříku, se kterým ale rozhodně nemusí ladit. Naopak můžete vyzkoušet zajímavé kontrasty, ať už jde o materiál nebo o barvu.

Chickwish

Límečky v podobě náhrdelníku z Chickwish. Zdroj: chickwish.com (upraveno).

Tento módní doplněk se vyrábí v mnoha tvarech. Pro milovníky klasiky je to jednoduchý oblouček, pro vyznavačky elegance pak třeba límeček ušitý z perliček. Na trhu jsou límečky z mnohých materiálů, od bavlněné klasiky a vzdušné hedvábí až po takovou džínovinu. Pokud jde o zdobení, kreativita zde nezná mezí. A tak můžete vybírat z designů ozdobených korálky, flitry, krajkou, sametem nebo třeba stále módními cvočky.

Zajímavé kousky z Topshopu. Zdroj: topshop.com (upraveno).

Zajímavé kousky z Topshopu. Zdroj: topshop.com (upraveno).

A kde límeček koupit? Většinou jsou bez problému dostupné v řetězcích typu H&M, Zara a podobně. Pro elegantní varianty z korálků pak zajděte třeba do Topshopu. Pokud však zatoužíte po originálu, který nikdo jiný nemá, zabruslete třeba na Flerkde se dá sehnat mnoho zajímavých kousků. Na stránce Chickwish zase seženete zajímavé límečky v podobě náhrdelníků.

Zdroj perexového obrázku: polyvore.com

Zuzana Holmanová

Zuzana Holmanová

Psaní je pro mě skvělým způsobem, jak vyjádřit své názory i pocity. Baví mě jen tak nechat klouzat tužku po papíře (nebo prsty po klávesnici) a těšit se z přibývajících řádků. Mým snem je stát se spisovatelkou literatury pro děti a mládež

Zanechte komentář