Znáte botičky do kabelky?

Krása a móda / 10.7.2013

Pořiďte si baleríny, které hravě srolujete do kapsičky a uložíte do tašky.

Ve světě módy nejde o žádnou novinku. Elegantní střevíčky, které se jednoduše dají nosit v kabelce či batohu, si oblíbily i celebrity. Určitě je oceníte v momentě, kdy na sobě máte nové lodičky (nebo jiné boty), které z počátku rády dřou. Skvělé jsou také na řízení auta nebo jako elegantní přezůvky. A kde tyhle šikovné botičky pořídíte?

CATMOTION

Skládací botky od firmy Catmotion vypadají na noze jako obyčejné baleríny. Jejich ceny se pohybují od 299 do 490 korun. Jejich součástí je také praktické stylové pouzdro, do kterého botičky snadno uložíte.

Baleríny Catmotion jsou všem cenově dostupné. Zdoj: kukacka.cz (upraveno).

Baleríny Catmotion jsou všem cenově dostupné. Zdoj: kukacka.cz (upraveno)

Baleríny Catmotion se vyrábí ve 4 velikostech, a sice S (36, 37), M (38, 39), L (40, 41) a XL (42, 43). Všech 10 modelů je k dostání například v e-shopu Kukačka. Vyberou si jak milovnice trendů, tak milovnice jednoduché klasiky.

Značka Catmotion nabízí také originální batohy, kabelky nebo různé dárkové předměty, kterými můžete udělat radost svým blízkým. Vše najdete na této stránce.

REDFOOT

Dalším výrobcem botiček do kabelky je britská firma Redfoot. Balerínky nabízené touto značkou jsou sice o něco dražší (od 900 Kč), ale zato vypadají opravdu stylově. Mají odolnou protiskluzovou podrážku a odpruženou patu. Můžete vybírat jak z jednoduchých jednobarevných variant či jednoduchého zdobení, tak z divokých vzorů.

Redfoot

Redfoot nevyrábí jen střevíčky. Zdroj: polyvore.com

Balerínky Redfoot se vyrábějí ve 3 velikostech, a to S (36-37), M (38-39) a L (40-42). Mimo jiné firma nabízí také skládací holínky, kozačky, které se dají upravit dle šířky lýtka, nebo prodlužovací válenky. Seženete je například zde nebo v prodejnách Debenhams.

Co vy a skládací baleríny? Koupili byste si je?

Zdroj perexové fotografie: polyvore.com

Zuzana Holmanová

Zuzana Holmanová

Psaní je pro mě skvělým způsobem, jak vyjádřit své názory i pocity. Baví mě jen tak nechat klouzat tužku po papíře (nebo prsty po klávesnici) a těšit se z přibývajících řádků. Mým snem je stát se spisovatelkou literatury pro děti a mládež

Zanechte komentářVaše názory

  • Petra

    Já jsem si balerínky od firmy Catmotion koupila a nemůžu si je vynachválit. Uvažuji o dalších od nich 🙂