Čtyři z vás dostaneme na Benátskou noc zdarma!

Hudba Kultura / 7.7.2013

Je tu další soutěž o volný vstup na festival, tentokrát na Benátskou noc, která se koná ve dnech 26.–28. července v areálu Vesec u Liberce.

K prázdninám neodmyslitelně patří sluníčko, zmrzlina, povalování u vody a letní hudební festivaly. Pokud stále váháte, na jaký festival jet, co takhle zamířit na sever republiky a užít si tři dny plné muziky a nezapomenutelné atmosféry? Benátská noc se koná už po jedenadvacáté a každoročně návštěvníkům nabízí hvězdy nejen česko-slovenské hudební scény, ale i té zahraniční.

Více čtěte: Benátská noc láká nejen na finsko-švédské Nightwish.

Loňský ročník festivalu. Zdroj: benatskanoc.cz.

Loňský ročník festivalu. Zdroj: benatskanoc.cz.

Pokud chcete i vy být součástí letošního ročníku festivalu, stačí odpovědět na soutěžní otázku. Vstupenky čekají na čtyři z vás.

Jaká kapela je hlavním lákadlem letošního ročníku Benátské noci?

Své odpovědi posílejte do středeční půlnoci (17. července) na e-mailovou adresu soutez@generace21.cz s předmětem Benátská noc. Výherce bude zveřejněn na našem Facebooku.

Výherce vybereme pomocí webu random.org.

Soutěž byla ukončena!

 

Zdroj perexové fotografie: benatskanoc.cz

Jitka Holčáková

Jitka Holčáková

Editorka sekce Hudba, studentka žurnalistiky na Univerzitě Palackého, knihomol, psavec, hudební maniak a životní optimistka, co se řídí heslem "Nesnaž se porovnávat s ostatními, snaž se být lepší verze sebe sama!"

Zanechte komentář