Objevte kouzlo letní kolekce Flamingopark!

Krása a móda / 8.7.2013

Česko-australská módní značka uvádí na trh novou kolekci na horké letní dny.

Značka Flamingopark již od roku 2007 vyrábí produkty s ohledem na lidi a životní prostředí. Zakladatelé Martina a Andrew vybírají a vyzývají ke spolupráci pouze ty nezávislé designéry a výrobce, kteří splňují jejich etický módní kodex. Cílem značky je dělat věci uvědoměle a hlavně se držet třípilířového modelu People, Planet, Profit, tedy na prvním místě “lidé, planeta a až pak zisk”.  Zakladatelé žijí v Mexiku, kde zároveň vedou módní značku a boutique Alfonsina y el mar, nabízející kvalitní výrobky z recyklovaných a organických materiálů.

V letní kolekci vhodně nazvané Flamingo Daydreaming 2013 najdete precizní střihy kalhot, sukní a topů, které mají tendenci vyzdvihovat ženskou krásu a podpořit sebevědomí zákaznic. Jelikož se jedná o kolekci určenou na hravé letní dny, je hlavním kritériem pohodlnost jednotlivých modelů. Důležitou roli hrají kvalitní přírodní materiály, které jsou prodyšné a lehce udržovatelné.

Je z čeho vybírat. Zdroj: flamingopark.cz

Je z čeho vybírat. Zdroj: flamingopark.cz

Vévodící barvou letní kolekce je námořnická modř doplněná o jemné pastelové odstíny. Flamingopark záměrně volí celoplošné barvy. Kolekci doprovází nespočet pestrých šátků a dalších doplňků, které se s jednobarevnými modely velmi dobře kombinují. Rukopis značky Flamingopark sice vybízí k rozpustilosti, linie oblečení je však sofistikovaná a vhodná jak na volný čas, tak i do kanceláře.

Nabídka pohodlných sukní a splývavých šatů na první pohled působí jednoduše, jsou však propracované a skrývají v sobě mnoho detailů. Díra na palec u dlouhých rukávů, řasení na ramenou a překládané díly, to vše dodává kolekci ten pravý šmrnc. Kalhoty si najdou oblibu u rebelek. V kolekci objevíte kalhoty se sníženým sedem,  zúženými nohavicemi nebo krátkým střihem, které můžete podkasat a vytvořit efekt balónové sukně. Vkusné a pohodlné svetříky nazvané Pudding jsou heboučké, sbalí se do malého uzlíčku, aby je zákaznice mohly mít vždy po ruce.

Každý si zde najde to své. Zdroj: flamingopark.cz

Každý si zde najde to své. Zdroj: flamingopark.cz

Oblečení je jen základ pro vytvoření vlastní identity, kterou můžete donekonečna měnit zvolením správných doplňků. Pro tyto účely má Flamingopark ve svém repertoáru barvitou nabídku nezvyklých a vizuálně atraktivních šperků a pásků, kabelek a dalších designových předmětů, které jsou vyrobené v Mexiku.

Nová kolekce oblečení a doplňků je k dostání od 1. 7. 2013 online na webu a také v kamenné prodejně Flamingopark Design Boutique na Praze 1!

Zaujala vás hravá kolekce stejně jako naši redakci?

Zdroj perexové fotografie: Flamingopark.cz

Kristýna Szkanderová

Kristýna Szkanderová

Neustále se učím žít každým okamžikem naplno. Věřím v sebe, lepší zítřky a to, že v životě dokážu vše, co budu chtít. Miluji ironii a smysl pro humor, který je možná lehce kontroverzní. V životě se řídím pod heslem: Nejvíc nás motivují ti, kteří nám nevěří!

Zanechte komentář