Dorazte na ÝBRKÝBL – Fashion bazar vol. 2

Krása a móda / 4.7.2013

Chcete se originálně oblékat a zároveň ušetřit svou peněženku? Máte plnou skříň věcí, které nenosíte? Poradíme vám, jak provětrat svůj šatník!

Vaše šatní skříň doslova praská ve švech, ale vždy, když se někam chystáte, nevíte co si obléknout? Všechny věci jsou buď okoukané, nebo se jedná o unáhlený kup, který byl sice výhodný, ale neodhadli jste velikost? Každý z nás někdy dostal nevhodný dárek, který jsme sice s křečovitým úsměvem přijali, ale daný kousek zmizel v hlubinách našeho šatníku. Nedopnete krásnou blůzu, ale je vám líto ji vyhodit. Přinášíme tip, jak si levně nakoupit a zároveň se „zbavit“ přebytečných kousků z vašeho šatníku!

Zbavte se nepotřebných věcí i vy! Zdroj: ybrkybl.cz

Zbavte se nepotřebných věcí i vy! Zdroj: ybrkybl.cz

ÝBRKÝBL je fashion bazar s oblečením a módními doplňky, který rád přivítá všechny lidi, kteří mají vkus a nebojí se ho použít! Po úspěšném prvním ročníku, který se konal v listopadu minulého roku v Pragovce na ulici Kolbenova, se nyní na stejném místě 12.-13. července uskuteční druhé pokračování.

Jak tato akce probíhá?

Vše funguje na jednoduchém principu – přines přebytečné oblečení – stanov si ceny – my prodáme, co se dá – zbytek ti vrátíme a vyplatíme utržené peníze. Pokud chceš vdechnout svým šatům nový život, stačí se zaregistrovat na www.ybrkybl.cz, zadat jednotlivé kousky k prodeji a donést je na místo ve dnech před akcí. Kapacita je omezena! Na bazáč se může přihlásit až 60 lidí a každý bude moci prodat celkem 30 kousků. Proto s přihlášením moc neotálej.

Dorazte i vy! Zdroj: ybrkybl.cz

Dorazte i vy! Zdroj: ybrkybl.cz

Jaké jsou výhody?

Oproti online bazaru nabízí kamenný ÝBRKÝBL možnost, jak prodat větší počet kusů během podstatně kratšího období. Nespornou výhodou jak pro prodejce, tak i nakupující je samozřejmě i možnost vyzkoušet si oblečení přímo na prodejně a ušetřit tak například za poštovné. Nakupující pak určitě ocení bohatý výběr, který bude čítat na 1 800 kousků od šedesáti prodejců.

Zaujala vás tato akce? Pokud ano, nesmíte chybět 12.-13. července v Praze v Pragovce na ulici Kolbenova. Pro více informací navštivte webové stránky ÝBRKÝBLU.

Zdroj perexové fotografie: ybrkybl.cz

Kristýna Szkanderová

Kristýna Szkanderová

Neustále se učím žít každým okamžikem naplno. Věřím v sebe, lepší zítřky a to, že v životě dokážu vše, co budu chtít. Miluji ironii a smysl pro humor, který je možná lehce kontroverzní. V životě se řídím pod heslem: Nejvíc nás motivují ti, kteří nám nevěří!

Zanechte komentář