Pořiďte si osobního trenéra do mobilu

Sport / 24.7.2013

Chystáte se na závod, chcete si zlepšit kondici, shodit pár kilo nebo jen sportovat podle nějakého tréninkového plánu? Run Keeper bude vždy s vámi.

Run Keeper je aplikace pro chytré telefony, která zaznamenává vaše sportovní úspěchy a je s vámi při každé sportovní aktivitě. Funguje na principu GPS a zaznamenává tak přesně váš pohyb na mapě, rychlost, a to jak celkovou, tak aktuální, vzdálenost, spálené kalorie a další zajímavé informace, které vám váš kouč bude v pravidelných intervalech hlásit. Samozřejmostí je také funkce pausy, ať už automatické, či manuální.

Široká škála sportů

Důležité je vybrat si sportovní aktivitu, kterou vykonáváte. Na výběr máte ze široké škály sportů. Mezi nejoblíbenější patří běh, cyklistika, chůze, lyžování a snowboarding, ale nabízených je více sportů, které máte rádi. Velkou výhodou je také možnost přímo z mobilu poslouchat hudbu a manipulovat s playlistem, aniž byste jakkoli zasahovali do puštěné aplikace.

Klady:
– Aplikace je zdarma
– Snadné užívání
– Široká škála sportů
– Záloha sportovních výkonů
– Pravidelné informování v průběhu činnosti
– V nabídce jsou i tréninkové plány
Zápory:
– Aplikace není v češtině

Tréninkový plán

Zvolit si můžete také tréninkový plán. Na výběr jich je několik, záleží na vaší aktuální fyzické kondici a cíli, kterého chcete dosáhnout. Váš „trenér“ vás bude vždy včas informovat, který den je třeba se za sportem vypravit a během činnosti vás bude hlídat a koučovat. Řekne vám, kdy a jak moc máte zrychlit, že nyní máte zcela zpomalit a tak podobně.

Aplikace Run Keeper nabízí širokou škálu sportů. Zdroj: Foter.com (upraveno)

Aplikace Run Keeper nabízí širokou škálu sportů. Zdroj: foter.com (upraveno)

Aplikace vám rovněž umožňuje sportovní výkony zálohovat, tudíž můžete pravidelně sledovat, jak se vaše fyzická kondice zlepšuje, jak rychle jste běželi před měsícem, či se podívat na mapu, kudy jste jeli včera na kole. Samozřejmostí je rovněž sdílení svých pokroků na Facebooku, Twitteru či se můžete zapojit do diskusí s ostatními uživateli Run Keeper. A co je na této mobilní aplikaci nejlepší? Je zdarma!

Chcete-li svůj sportovní činnost přivést na vyšší úroveň, nechcete sportovat sám či jen chcete mít přehled o svých výkonech, aplikace Run Keeper je ta pravá.

Zdroj perexové fotografie: Eliška Marková, Generace21.cz

Eliška Marková

Eliška Marková

Cestování, fotografování, běh a politika, to je moje!

Zanechte komentář