Máte svou sexuální úchylku?

Vztahy / 30.7.2013

Patříte k lidem, kteří mají nějakou sexuální úchylku?

Když se řekne pojem úchylka, spoustě z vás se asi vybaví něco, co není v pořádku a většinou to má sexuální a nevhodný podtext, ale ne vždy to tak je. Některé z úchylek jsou pro vztah zábavným zpestřením, když je to pro oba partnery příjemné.

Zkuste masky - ve fantazii se meze nekladou. Zdroj: photl.com

Zkuste masky – ve fantazii se meze nekladou. Zdroj: photl.com

Milovat se v maskách

Ještě jste o tom neslyšeli? Je to sice ne zrovna častá úchylka, ale pro některé jedince oblíbená. Sexuální partneři se milují v různých maskách – zajíčci, medvídci apod. Otázkou je, zda jsou tyto převleky nějak přizpůsobené k milování nebo lidi jen baví koukat se na druhého, když je převlečen za určitou postavu. Může to být zajímavá zkušenost – vžít se do jiné role než jste vy sami (nemusejí to být jen zvířata, ale také různá zaměstnání jako sestřičky, policisté atd.). Ale po chvíli vám může být dost horko, takže ve výsledku stejně masky budou někde pohozené.

Milovat se u zrcadel

Dívat se na sebe při sexu? Proč ne. Tato úchylka se ani nezdá být úchylkou, praktikuje to mnoho párů a není na tom zrovna nic špatného. Alternativou zrcadel může být také natáčení sami sebe při sexu, při dalším sexu se na toto video můžete dívat. Může vám to i umožnit zlepšovat váš sexuální život, jeho formu a průběh. Takže tato „úchylka“ může být i velkým přínosem.

Milovat se v přítomnosti někoho třetího

I tato praktika není ojedinělá. Lidé vyžadují, aby se na ně někdo jiný díval, vyhledávají místa, kde by je mohl teoreticky někdo načapat při sexu. S tímto se tedy pojí hlavně sex na veřejnosti. I to je dost vzrušující.

Zkuste pouta a bezmoc! Zdroj: photl.com

Zkuste pouta a bezmoc! Zdroj: photl.com

Milovat se s naprostou nadvládou nad tím druhým

Chtějí být muži ti dominantní? Nebo si myslíte, že spíše ženy? Asi to je individuální v každém vztahu. Hlavní je, jak to máte v sexu. Občas je jeden nahoře, druhý se nechává ovládat a naopak. K tomu může patřit tvrdší sex a s tím spojené pomůcky a prostředky. A je to jen na vás, jak si takový sex uzpůsobíte sami sobě podle toho, co se vám líbí a co máte rádi.

Milovat se pouze ve vodě, želé

Milovat se jen ve vodě – má to své kouzlo. Voda je příjemným prostředím. Milování v moři při západu slunce – to zní jako romantika. Ale pozor na hygienu. Tato úchylka může být spojená s milováním na veřejnosti, ale záleží samozřejmě na tom, zda se milujete v soukromém bazénu, v řece, v moři nebo jinde na veřejném místě. Želé může být vcelku zajímavá varianta milování ve vodě. Nezdá se vám to, ale vždyť zkusit se má všechno!

Pouta, bič a bolest - základ sadomasochismu? Zdroj: sxc.hu

Pouta, bič a bolest – základ sadomasochismu? Zdroj: sxc.hu

Sadomasochismus

Tato úchylka se zdá jako velmi hrozivá. Ale pokud se sejde sadista s masochistou, tak je vše v naprostém pořádku, protože oběma vyhovuje styl milování. Důležité je, aby oběma partnerům sexuální praktika vyhovovala. A nejen u úchylek, ale hlavně v celém sexu.

Máte také svou úchylku v sexu? Napište nám o tom.

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Denisa Jelínková

Denisa Jelínková

Miluju barvy, hudbu, focení a psaní. Možná se stanu jednou spisovatelkou - takovou, která bude po večerech vysedávat v houpacím křesle a psát a psát a psát. Fotografování je mou srdeční záležitostí - fotoaparát jsem dostala jako dárek ♥ Takže si užívám každé cvaknutí.

Zanechte komentář