Jak poznáme, že je to opravdová láska?

Osobní rozvoj Vztahy / 23.11.2012

Jste se svým partnerem krátce, nebo dlouho? Kdy a jak poznáte, že je to ta opravdová láska?

Pro někoho je dlouho měsíc, pro jiného rok… Někdo říká větu miluji tě na počkání, ale od jiného tato líbezná slůvka neslyšíte třeba několik měsíců krásného vztahu. Každý to má zkrátka jinak, ale jsou určité signály, podle kterých poznáte, že to s vámi vaše polovička myslí vážně.

Mluví o společné budoucnosti

Pokud se váš partner neděsí představy společného bydlení, potomků nebo dovolené, kterou plánujete půl roku dopředu, myslí to s vámi vážně! Máte-li stejné životní plány a očekávání, je to ten pravý. Je pravda, že vztah je o kompromisech, ale pokud jeden z vás touží procestovat svět, nevázat se, budovat kariéru a ten druhý touží po velké rodině, domu se zahradou, bazénem a psem, měli byste se zamyslet nad tím, do jaké míry dokážete jeden druhému ustupovat.

smích

Stejný smysl pro humor je neméně důležitý! Zdroj: photl.com

Rozesměje vás

Smysl pro humor je neméně důležitý. Pokud víte, že vás i v těch nejdůležitějších situacích podrží a dokáže držet nad věcí, máte stejný smysl pro humor.  Je to ten pravý!

Miluje vás takovou, jaká jste

Která z nás by nechtěla slyšet větu typu: ,,Nejvíce se mi líbíš nenalíčená v teplácích a vytahaném triku na doma…“? Je to paradoxní, jelikož na počátku vztahu se snažíte být vždy perfektně upravená, sladěná a nakonec vám vyčaruje úsměv na rtu poklona, že vám to ze všeho nejvíc sluší v pyžamu.

Má rád vaši rodinu

Pokud vychází dobře s vaší rodinou a přáteli (nebo se o to alespoň snaží, protože ne všichni si vždy musí sednout na 100%), nevyhýbá se rodinným oslavám a naopak vás seznámil i se svou rodinou a přáteli, myslí to vážně! Jistě i vám záleží na tom, jak ho přijímá vaše okolí. Pokud dobře zapůsobil na rodiče a přátele, má vyhráno.

kytky

Kterou z nás nepotěší květina pro radost? Zdroj: photl.com

Není sobecký

Tahle věta může znít jako klišé, ale nemělo by mu dělat problém pozvat vás na večeři, do kina, divadla. Občas vás překvapit nějakou drobností nebo vyměnit fotbal v televizi za romantický večer s vámi. Škoda, že většině mužů připadá tohle skromné přání jako jejich omezování!

Klape vám to v posteli

Všichni jistě víme, že dobrý sex hraje ve vztahu důležitou roli. Delší vztahy v sobě skrývají mnohé výhody v tom, že se navzájem už znáte, víte, co kdo má rád a naopak. Ale vždycky je tady to ale! Místo skvělého milování se z toho může stát téměř „manželská povinnost“ a neskutečný stereotyp. Pokud to mezi vámi jiskří, jste otevřeni novým věcem a nebojíte se spolu otevřeně mluvit o tom, co se vám líbí, je úspěch zaručen!

Nikdo není dokonalý a každý z nás má jiné požadavky na svůj protějšek. Myslím, že nejde jednoznačně říct, kdo je ten pravý. Pokud však došlo k souznění dvou duší, cítíte se šťastná, hádky dokážete řešit kompromisem a navzájem si plníte své sny touhy a přání, gratuluji! Našla jste opravdovou lásku!

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Kristýna Szkanderová

Kristýna Szkanderová

Neustále se učím žít každým okamžikem naplno. Věřím v sebe, lepší zítřky a to, že v životě dokážu vše, co budu chtít. Miluji ironii a smysl pro humor, který je možná lehce kontroverzní. V životě se řídím pod heslem: Nejvíc nás motivují ti, kteří nám nevěří!

Zanechte komentář