robin

Inspirace: V hlavní roli muž

Krása a móda / 11.6.2013

Konec okopaným teniskám a teplákovkám!

Vážené čtenářky, a tentokrát převážně vážení čtenáři. Že móda není jen pro holky, se můžeme čím dál častěji přesvědčovat nejen na stránkách módních časopisů, ale také v ulicích vašeho města.

Vyrazte na nákupy s přítelkyní, i když považujete společné procházení obchodů za navýše trapné a nudné! Může vám s lecčím poradit!

Mezi muži přibývá takových, kteří dbají o svůj vzhled a sledují trendy, což je více než na pochvalu. Mnozí zástupci mužského pohlaví se však domnívají, že dobře a moderně oblečený chlap je zákonitě homosexuálně orientovaný, a oni samotní pak oblékají mnohdy ne příliš lichotivé modely. Jejich ženské protějšky jsou však zcela jiného názoru – která z nás by nechtěla mít stylový a skutečně dobře vypadající doprovod, nejen na nejrůznější akce, ale také na procházku v běžný pracovní den? Přinášíme vám inspiraci pánské módy pro každou příležitost.

Kamarád do deště

Momentálně probíhá jedno z nejdeštivějších období a chodit v šusťákovce a promoklých teniskách už rozhodně nikoho nebaví. Nemusíte tedy zacházet do extrémů a balit se do neforemných pláštěnek, které z vás udělají akorát chodící nákupní tašku. V kurzu jsou sáčka, kabátky a parky, proto doporučujeme pořídit a nosit v chladnějších dnech.

Kamarád do deště

Do deště stylově
Zdroj: Lookbok.nu

Na nohy pak obout nejlépe kvalitní kožené boty, které nepromoknou po prvním přestoupení z tramvaje do metra. Pro extravagantnější jedince jsou pak ideální módní holinky, které vydrží cokoli, snad krom sopečné erupce, která v našich končinách naštěstí nehrozí.

Slunce v zádech

Jak se říká, po jakékoli bouřce nakonec vyleze sluníčko. A právě pro takové dny je nejlepší pořídit si oděvy, ve kterých vám nebude moc horko a ani si nebudete připadat příliš obnažení. Letos letí extravagance, tak se nebojte ukázat, co se ve vás skrývá! Když k tomu ještě připojíte šmrnc a sluneční brýle, můžete se těšit na pozitivní ohlas nejen u dam.

Léto

Šortky nejsou pouze pro děvčata s dlouhýma nohama. Jen pozor na délku.
Zdroj: lookbook.nu

V teplejších dnech, kdy sluníčko skutečně praží, nezapomeňte také na pokrývku hlavy! Nejen že předejdete případnému úžehu a úpalu, ale klobouk je letos v kurzu, takže uděláte parádu. Slamáky, bekovky, či dokonce turbany – výběru se meze nekladou.

Co rozhodně neopomenout?

Jak u dámského, tak u pánského oblečení jsou letos extrémně IN pastelové barvy, kůže a výrazné detaily. Při výběru nového outfitu nezapomeňte na kalhoty z úzkými nohavicemi, klasická saka, košile či trička s potisky oblíbených kapel. Z módy nevychází ani doplňky ve stylu vintage-módy jako kostěné brýle, starobronzové šperky a plátěné tašky.

Nebojte se experimentovat a hledat, co vám sedne, a nenechte se odradit! Někteří z vašich naoko drsňáckých kamarádů vám budou váš nový zájem vytýkat, dost možná se ale sami bojí něco podobného začít!

 Co se týče vlasů, frčí účesy mužských sexsymbolů 30. let. Inspiraci hledejte u Jamese Deana, Elvise Presleyho či Clinta Eastwooda.

Out nebudete ani s „ulízlým“ lookem gentlemanů z minulého století či s delšími vlasy a ofinou puštěnou do tváře. Do módy přišly také vousy, bradky a strniště, takže můžete na pár dní žiletku nechat ležet.

Účesy 2013

Hitem poslední doby je vracení se do minulých staletí. Nejen v oděvech, ale i u vlasů.
Zdroj: blog4fashion.cz, fashionbeasts.cz

Čeští muži jsou ve většině případů považovaní za nevkusné a vzhledem se nezabývající. Změňte toto pomluvné nepsané pravidlo a vyrazte do ulic ruku v ruce se stylem a elegancí. Minimálně vaše přítelkyně vám bude vděčná.

Zdroj perexové fotografie: Lookbook.nu

Šárka Motyčková

Šárka Motyčková

Vězeň světa módy,věčný student, milovnice zvěře, umění, detailů, límečků, brýlí, lehkých látek a těžkého retra.

Zanechte komentář