Luno se opět vrací na pódia!

Hudba / 6.6.2013

Po půlroční koncertní odmlce se pražská kapela Luno opět vrací na pódia, zejména na ta festivalová.

Hudební projekt Luno nepatří mezi nováčky a za tři roky působení Šmityho a Emy Brabcové (ex Roe-deer, Khoiba) mají za sebou spousty odehraných koncertů nejen u nás, ale i v zahraničí.

Před letním festivalovým obdobím se chystají na poslední klubový koncert, který proběhne na stejném místě, kde kapela připravila v prosinci minulého roku svůj rozlučkový koncert. Frontmanka Ema Brabcová se vrátila z dalekých krajů a je na čase ji i s celou kapelou opět uvítat. Jedinečný večer se bude konat 13. června v pražském klubu Rock Café.

Koho dále očekávat ?

Na koncertě vystoupí dvě pražské kapely MonoloveAnniversary in June.

MONOLOVE se škatulkují do žánru indie-pop, jejich kapela je složená z bývalých členů The Slots, Dirty AirlinesFake Tapes. Právě nahrávají první desku a tohle bude i jejich první koncert!

V rámci vystoupení ANNIVERSARY IN JUNE proběhne křest videoklipu k prvnímu singlu Hannah, který se natáčel na konci března v opuštěném vojenském komplexu v Milovicích. Letos v únoru vydala kapela v pořadí již druhý singl – „The Point of No Return“. V současnosti Anniversary in June pracují na třetím singlu s názvem „The Night Followed by The Moon“ z připraveného EP, které by mělo vyjít již v září tohoto roku.

Zdroj perexové fotografie: last.fm

Anna Mrázková

Ve vlastním světe pozitivni melancholie. Miluje hudebni dění, často se ho zúčastní, nafoti a napíše o tom.

Zanechte komentář