5 věcí, které si přibalte do kabelky!

Krása a móda / 21.11.2012

Jaké poklady ukrývá vaše kabelka? Připomeneme vám několik věcí, které neváhejte do tašky přihodit, mohly by se hodit.

Zrcátko

Asi je jasné, k čemu vám poslouží. Možná si myslíte, že není třeba, když na obličeji zrovna nemáte žádný make-up, ale v některých situacích se bude hodit. Například vám může něco spadnout do oka nebo najednou objevíte rašící opar a pomocí zrcátka si smítko lehce vyndáte a opar zamaskujete.

Žena se zrcátkem

Zrcátko noste všude s sebou, ať se můžete kdykoliv upravit. Zdroj: photl.com

Termální voda

Ta se hodí hlavně v létě, kdy teplota ve stínu dosahuje na třicítku. Je to ideální řešení, když trčíte do pozdních hodin v práci nebo ve škole a klimatizace zase stávkuje. K dostání jsou i malá balení, která se snadno vejdou do každé tašky nebo psaníčka.

Tip redakce: Termální voda Vichy 150 ml, cca 169,-

„Vždy u sebe nosím papírové kapeníčky, řasenku, lesk na rty a talisman. Tak se můžu kdykoliv rychle upravit a jsem připravená na každou příležitost, která může nastat.“ – Jana Hybnerová, hl. editorka sekce Kultura

Žvýkačky nebo ústní voda

Mít někdy po kapsách žvýkačku, větrový bonbon nebo ústní vodu ve spreji se může vyplatit, například když před pracovní schůzkou dostanete velkou chuť na česnekovou pomazánku či když vás během dne přepadne bolest žaludku. Úporné žvýkání nebo cucání bonbonu prý pomáhá proti nevolnosti.

Žvýkačky

Žvýkačka je ideální pro svěží dech. Zdroj: photl.com

Tampón nebo vložka

Nejenže se můžete vyhnout nepříjemnému překvapení (vůbec neplatí to, že když berete antikoncepci, budete mít na den přesnou periodu), ale také třeba zachráníte kamarádku, která si hygienické pomůcky zapomněla doma.

Pilník

Zatržený nehet je nepříjemná záležitost, všude se vám zachytává a můžete si tak i natrhnout oblíbený svetr. Noste proto při sobě pilník, stačí malý cestovní, kterým poškozený nehet rychle zapilujete a bude po problému. Navíc si s ním hravě můžete nehty před důležitou schůzkou i vyčistit.

A co nosí v tašce bloggerka StyleSuzi?

 

 

Zdroj perexové fotografie: photl.com

 

Lucie Bekeová

Lucie Bekeová

Dříve editorka sekce Krása, dnes síto, přes které neprojdou žádné hrubky a překlepy v článcích. Vedu korektornu Generace 21 a pokud si při pobíhání mezi domácností, prací a školou najdu čas, sepíšu nějaký ten článek o tom, co mě zrovna štve, těší či děsí.

Zanechte komentář