Within Temptation

Basinfirefest: Kapely z celého světa

Hudba Kultura / 18.5.2013

Chystáte-li se na Basinfirefest do Spáleného Poříčí, máte se skutečně na co těšit. Přestavujeme vám zahraniční kapely, o které nesmíte přijít!

WITHIN TEMPTATION

Holandsko

Within Temptation jsou jedním z hlavních headlinerů Basinfirefestu a chystají si pro vás velkou show! Kapela v čele s půvabnou Sharon má za sebou strmý vzestup a vydobyla si celosvětové uznání, což je patrné nejen z počtu prodaných alb (více než 3 miliony!), ale i z megakoncertů a vyprodaných hal. Jejich poslední turné navštívilo asi půl milionu lidí, v Praze byl koncert předem vyprodaný.

COAL CHAMBER

USA

Tito nu-metalisté z Los Angeles se vrací na scénu po více než 10 letech a z jejich vystoupení doslova sálá energie! Partička se po rozpadu v roce 2002 opět sjednotila a nyní začala po dlouhé pauze znovu vystupovat v lepší formě než kdykoliv předtím! Na Basinfirefestu si budete moci vychutnat jejich exkluzivní obnovenou show ve zbrusu novém podání!

Hardcore superstar

Hardcore Superstar Zdroj: www.hardcoresuperstar.com

HARDCORE SUPERSTAR

Švédsko

Kapela hraje směs rocku a thrash metalu, společné turné odehrála například s hvězdou minulého ročníku, kapelou Crashdïet. Českou republiku poctí svým vystoupením na Basinfirefestu poprvé! S sebou si Švédové přivezou zbrusu nové album „C’mon Take On Me“, jehož vydání bylo naplánováno na 1. března 2013. Již nyní je vypuštěn singl „One More Minute“. Hardcore Superstar jsou pro fanoušky zárukou kvalitní, energické show, kterou budete mít možnost zhlédnout již v létě na XI. ročníku Basinfirefestu. Další zahraniční kapelu vám představíme příští týden a bude to legenda. Máte se na co těšit!

ALPHA TIGER

Německo

Alpha Tiger hrají směs speed, power a heavy metalu. Někteří kritici je dokonce přirovnávají k Iron Maiden. Mladíci z Německa vydali 28. ledna 2013 nové album, to bude v létě představeno jako horká novinka!

Alfa Tiger

Alpha Tiger Zdroj: www.alphatiger.de

RAUNCHY

Dánsko

Kapela se pohybuje na pomezí thrash metalu a rocku a její historii lze vysledovat až do roku 1992. Od té doby se kapela dostala do celosvětového povědomí a na svém kontě má již pět studiových alb. Jejich posledním počinem je album „A Discord Electric“ z roku 2010. Na letošní letní turné chystá kapela pro své fanoušky jedinečnou show, tak doufejme, že předvedou i něco ze své nejnovější tvorby!

Sami vidíte, že o tyto kapely nemůžete přijít. Kupte si lístky a potkáme se tam!

Zdroj perexové fotografie: within-temptation.com

Simona Mašková

Simona Mašková

"Fotografie jsou pohledem do duše fotografa"

Zanechte komentář