Votvírák: víkend plný zábavy!

Hudba Kultura / 15.5.2013

Jen 29 dní zbývá do festivalu Votvírák 2013!

Ve dnech 14. až 16. června 2013 se uskuteční na letišti v Milovicích další ročník známého festivalu Votvírák. Největší český hudební festival je zaměřen na různé styly hudby a nabízí bohatý hudební program, kde si každý najde to své. Na žánrových pódiích vystoupí celá škála špičkových českých a slovenských kapel hrajících od rocku přes pop až k hip-hopu. Někteří z nich si dokonce střihnou premiéru!

Svou účast příslíbila řada zvučných jmen z české a slovenské hudební scény! Ze zpěváků jsou to Tomáš Klus, Richard MüllerXindl X nebo Jaroslav Uhlíř, mezi potvrzenými kapelami najdeme No Name, Kryštof, Tata Bojs, Sto zvířat, Wohnout, Iné Kafe, Arakain, Katapult, Vypsanou fixu, Harlej, Škwor, Visací zámek, Rybičky 48, Sunshine, Blue Effect, ale třeba i UDG, Xindl X, Zakázané ovoce, Metalindu. 

vtv

Na hip-hopové stagi se představí Rytmus, Ektor & DJ Wich, Vladimir 518, H16, Prago Union, Strapo, Ty Nikdy Label, Vece nebo SMACKa.  

Těšte se i na zábavný program!

Čeká na nás obrovský areál se stánky nabitými jídlem, pitím, módou i zábavou. Aby se zde bavili všichni návštěvníci, nabízí pořadatelé i doprovodný program se škálou překvapení. Jedná se například o Game Zone, Adrenalin Camp, turnaj paintballové ligypouťové atrakce. Připravena bude i non stop zóna, kde se mohou ti, kteří zde zůstávají i v noci, bavit až do rána i po skončení festivalového programu.

Na festivalu vystoupí také kapela The Snuff, se kterou jsme vám přinesli rozhovor. Kapela se i přes brzký čas jejich vystoupení bude snažit přilákat pozornost publika svým energickým setem, obohaceným nově i o elektronické prvky, ve kterém budou ke slyšení jak starší songy, tak i nové věci z připravovaného alba.

Na festivalu je odbornými pracovníky zajišťována první pomoc. Noc ve stanovém městečku umožňuje využít hygienické centrum s WC a umývárnou. Rezervace místa pro stan dopředu není možná. K dispozici je i rozsáhlé parkoviště a posílení vlakového spojení pro ty, kteří se rozhodnou jet vlakem. Cesta je zajištěna i autobusy se společností NetBus Service (Praha, Černý Most –  Milovice – Praha, Černý Most) po celou dobu konání akce.

Festival dokonce spolupracuje i s organizacemi, které pomáhají dětem – v loňském roce s organizací Lymfom Help, která pomáhá lidem postiženým rakovinou. Za to, že se na festivalu vyprodukovaný odpad třídí, se Votvírák pyšní oceněním Čistý festival.

Každý červen hostí letiště Boží Dar v Milovicích všechny hudební fanošuky! zdroj: votvirak.cz.

Každý červen hostí letiště Boží Dar v Milovicích všechny hudební fanoušky!

Poslední šance pořídit vstupenky levněji!

Pokud chcete ušetřit, neměli byste s nákupem vstupenek dlouho otálet. Až do 14. 6. 2013 můžete pořídit vstupenky za 235,- (plus poplatek prodejce) v předprodeji u společností TicketstreamTicketpro. Také letos bude možné zakoupit v sobotu odpoledne lupeny na další akce s 80 % slevou.

Nevaž se, odvaž se! 14.6. 2013 se na tebe budeme na Votvíráku těšit!

Více informací na www.votvirak.cz.

Zdroj fotografií v článku: votvirak.cz.

Michaela Borkovcová

Michaela Borkovcová

„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“ Albert Einstein

Zanechte komentář