Trénujte jako američtí vojáci

Sport / 29.5.2013

Chcete na vlastní kůži zažít přijímací trénink armády Spojených států amerických? Vyzkoušejte Bootcamp!

Bootcamp je název pro intenzivní tréninkový program určený široké veřejnosti i sportovcům. Jedná se o nejefektivnější kondiční program na světě. Cvičení je inspirované přijímacím táborem armády Spojených států, který museli podstoupit všichni, kteří se chtěli stát mariňáky.

[one_fourth]

Trénink probíhá v těchto městech:
Praha, Brno, Plzeň, Zlín, Ostrava a brzy také v dalších městech.

[/one_fourth]

Změňte svůj životní styl

Oproti armádnímu výcviku se Bootcamp odlišuje svým přizpůsobením pro širokou veřejnost a stává se tak efektním programem, při němž velmi rychle získáte komplexní fyzickou kondici. Mimoto je  Bootcamp výzva změnit váš životní styl a připojit se ke skupině lidí, pro něž je sport každodenní radost.

Odpočinek se nepěstuje

Bootcampový trénink probíhá celý rok bez přestávky, tudíž nováčci naskakují do rozjetého vlaku. Nečekejte žádnou zahřívací hodinku, od prvního okamžiku se jede naplno. Cítíte se po prvních minutách vyčerpaní a chcete si odpočinout? Zapomeňte! Odpočinek se tu netrpí. Jen se rychle napít a jede se dál. Po dalších minutách intenzivního tréninku můžete mít pocit předinfarktového stavu, ale věřte, že i v tomto stavu z vás trenéři dostanou i poslední zbytky energie.

Během tréninkového plánu vyzkoušíte všechny sportovní činnosti, které vás jen napadnou, a žádný trénink nebude stejný. Nejste-li profesionální sportovec, zaručujeme vám, že po prvním tréninku ucítíte každý sval v těle. Budete překvapeni, o kolika svalech jste neměli doposud tušení, že je máte.

Říká se, že období mezi prvním a druhým tréninkem je nejhorší. Mnoho prvotních nadšenců trénink právě v téhle fázi vzdává. Proto, odhodláte-li se a na Bootcamp se zapíšete, překonejte se a vydržte první dvě hodiny. Uvidíte, že poté se vám bude kondice rapidně zvyšovat, svaly budou bolet každým dnem méně, až o nich nebudete vědět vůbec, budete se cítit lépe a hlavně vás program tak nakopne, že s nadšením budete se cvičením pokračovat i po Bootcampovém tréninkovém programu.

Zdroj perexové fotografie: flickr.com

Eliška Marková

Eliška Marková

Cestování, fotografování, běh a politika, to je moje!

Zanechte komentář