Doplňky, které nejsou jen naoko!

Design / 27.5.2013

Vtip, originalita, zahraniční značky a nadčasový design. To vše najdete v jedné prodejně.

Naoko je obchod, který se specializuje na bytové designové doplňky a dárky. Jde o dodavatele zahraničních značek, které tak přivádí na český a slovenský trh. Najdete zde nejen evropské značky jako holandské Invotis, španělské Balvi, britské Black-Blum, J-Me, Joseph Joseph, Mode či Suck UK, švédské Sagaform a SEA, ale i Decor Craft Inc., Fred z USA, Artori a Monkey Business z Izraele nebo Propaganda z Thajska.

O doplňcích Naoko je slyšet stále více, proto jsme se rozhodli, že se podíváme, jestli to stojí za to. A zjistili jsme, že stojí. Nabízejí kuchyňské, bytové a osobní doplňky. Myslíte, že předsíň je jen obyčejná vstupní místnost? Nebo že koupelně není možné dát nějaký styl? Nikoliv s doplňky od Naoko.

Ať se nám lépe pracuje

Začneme ale s pracovnou. Naoko nabízí množství doplňků jako stojánky na tužky, mobily či brýle, držáky na lepicí pásky, svorky nebo špendlíky, dále pak ořezávátka, kalkulačky, pera, flashdisky či ozdoby na monitor. A vše v netradičním provedení. Ořežte si tužku v zapalovači a dejte ji do kyblíčku, stojánku, kde je místo i pro hrnek s kávou nebo pejskovi, který bude mít v puse poznámkové bločky.

pracovna2, zdroj:naoko.cz

Kabely od počítače už vás nebudou rozčilovat a svorky se nebudou povalovat po stole.

pracovna1

na tužky_157NÁŠ TIP: Skládací stojánek na tužky

DIY origami stojánek na tužky Páv MUSTARD Peacock, 157 Kč

A jste-li velkým fanouškem origami, pořiďte si i bloček poznámkových listů s návody na tyto japonské skládačky.

Předsíň o vás řekne mnoho

Ačkoliv se předsíni věnuje často málo pozornosti, je to první místnost, kterou uvidí vaše návštěvy. Většinou jsou to však malé prostory, kde jde především o funkčnost, ale se správnými doplňky můžete vykouzlit zajímavou podívanou.

Klíče už nebudete muset hledat, díky magnetu je udrží váš nový pomocník. Človíček pomáhá i zarazit dveře a pro milovníky počítačů je tu stolička z klávesnice.

predsin

na deštník, naokoNÁŠ TIP: Stojan na deštníky

Stojan na deštník BALVI Splash, 355 Kč

Máte v oblibě nosit velké deštníky? To vám může padnout do oka i tento stojan!

Závěs s ptáčky nebo originální špunt?

V sortimentu Naoko najdete spoustu koupelnových doplňků. Kromě klasiky jako držáků na kartáčky či dávkovačů mýdla, mají i speciální koupelnové závěsy, koupací čepice nebo špunty.

koupelna

NÁŠ TIP: Akrobatické kolíčky

sada-kolicku

Sada kolíčků MONKEY BUSINESS Pegzini Family, 355 Kč

Naservírujte si design!

Sháníte nádobí, které nebude mít každý? Nás zaujaly hlavně úžasné misky a termohrnky, ale najdete i originální prostíraní, příbory, solničku s pepřenkou a mnoho dalších doplňků, bez kterých se po zhlédnutí už neobejdete.

kuchyň1

Kdo by rád neposnídal z kokosových ořechů? Přátele zase pobavíte s ledem ve tvaru potopeného Titanicu.

kuchyn2

NÁŠ  TIP: Vtipná napichovátka

napichovatka

Jednohubky budou vypadat skvěle, když na nich budou ptáčci či kníry.

Ptáčci: Napichovátka se stojánkem BALVI Birdies 355Kč

Kníry: Napichovátka FRED Lip Service 337Kč

Stojánek na párátka FRED Ouch!, šedý 266 Kč

Mnoho doplňků do kuchyně se objevilo i v novinkách, třeba skleněná prkénka nebo praktické organizéry.

kuchyň3

Bude se hodit všude…

Naoko má opravdu široký sortiment doplňků. Mnoho z nich je možné i věnovat jako dárek třeba při svatbě a určitě nešlápnete vedle. Pokud navíc znáte vkus obdarovaného, máte vyhráno.

ramecky

Neobyčejné fotorámečky zosobní váš interiér.

cteni

Pomocníci při čtení.

zbytek

Ovladače se už nebudou válet všude po obývacím pokoji, když na ně budete mít pořádný stojánek. Druhý se vám zase může hodit na šperky.

hodiny

Výběr hodin je velký. Stačí si jen vybrat.

A kde to všechno seženete?

www.naoko.cz

Kamenná prodejna:
Revoluční 24, Praha 1
po-pá:10:00 – 19:00
sobota: 10:00 – 17:00

Společnost Naoko má kamennou prodejnu na Praze 1 a otevřeno mají každý den kromě neděle. Máte-li však Prahu z ruky, využijte e-shop. Podmínkou sice je nakoupit minimálně za 500 Kč, ale doprava, poštovné i balné je zdarma. Navíc ušetříte, protože ceny v e-shopu jsou o 10 % nižší než v obchodě.

Zdroj fotografií: naoko.cz

(uvedené ceny jsou z e-shopu)

Alice Jendelová

Alice Jendelová

Jsem holka plná protikladů. Ačkoliv už věkem přes 20, stejně milovnice pohádek, Hello Kitty a hlavně Harryho Pottera. Ačkoliv už ne studentka, stejně sběratelka lepíků, notýsků, zvýrazňovačů a všelijakých dalších roztomilostí a nutností z papírnictví. Ačkoliv milovnice domova a svého klidu, stejně cestovatelka celým srdcem s mnoha cestovatelskými sny. A ačkoliv kuchtička, co mnohokrát něco připálí a zaneřádí celou kuchyň, stejně redaktorka sekce Na talíři. ♥

Zanechte komentář