Každý den ji potěšte maličkostí a za týden vám padne k nohám

Vztahy / 31.5.2013

Stačí vám sedm dní, trocha snahy a bude vám zobat z ruky.

Chtěli byste být milí ke své partnerce, ale nevíte, jak na to? Máme pro vás návod. Stačí vám týden a nebudete se muset nějak extra přemáhat. Většinou. Každý den jeden malý krůček a za sedm dní vám padne k nohám.

A k čemu je to dobré?

Kromě situací, kdy si potřebujete něco vyžehlit, vám to jednoduše pomůže, kdykoliv budete na oplátku něco potřebovat a nebude to tak okaté, jako kdybyste všechno použili naráz.

Chtěl byste jet na derby, na zápas do Anglie nebo na víkend s kámošema na chatu? Než to nadhodíte partnerce, zapracujte na vašem vztahu a určitě to pak přijme lépe, když si řekne: vždyť na mě byl teď tak hodný. Určitě ale nezačínejte slovy: poslední týden jsem si tě všímal a teď chci od tebe na oplátku

Chcete uspořádat pánskou jízdu a nevíte, jak to chytře políčit na partnerku? Buďte chytří! Zdroj: photl.com

Chcete uspořádat pánskou jízdu a nevíte, jak to políčit na partnerku? Buďte chytří! Zdroj: photl.com

Možná je ještě třeba říct, že pokud se musíte pokaždé plazit po kolenou, aby vás partnerka pustila s klukama do hospody, není něco v pořádku. Nechceme z vás udělat podpantofláky, ale není příjemnější říct kámošům, u nás jsme se v pohodě domluvili, než ta hysterka zase dělala scénu, že jdu do hospody a že my nikam nechodíme?

Den první – Lichotka

Jak na to:

Polichoťte jí, že jí to sluší. Pokud jí to říkáte často, napište jí smsku Dneska ti to moc sluší, když ráno odejde z domu nebo po společném obědě. Jestli i to děláte často, řekněte, že jí to tak moc sluší, že si jí musíte vyfotit a udělejte si snímek na mobil.

Na co pozor:

 • Když ráno zaspí, vezme první džíny a tričko, které najde, a jako princezna Koloběžka vyrazí, nepište nic. Ideálně tohle použijte, když vidíte, že si dala opravdu záležet, aby vypadala dobře.
 • Řekněte to nebo napište jen jednou. Pokud to budete opakovat celý den, ještě vás bude podezírat, že jste něco provedli.

Den druhý – Dobrota

Jak na to:

Víte, jaké je její oblíbená sladkost? Po cestě domů se stavte v obchodě a kupte ji. Pokud to chcete dostat ještě o level dál, řekněte, že dnes nakoupíte vy a kromě seznamu přivezete i její oblíbenou čokoládovou tyčinku. Ideální navíc je, když má za sebou těžký den.

Na co pozor:

 • Jestli je její oblíbená sladkost pravý vídeňský Sachrův dort, asi by bylo trochu velké gesto jí ho přivést. Opět je nutné, aby neměla pocit, že jste něco provedl.
 • Pozor na potravinové alergie.
Stačí i oblíbené bonbony. Zdroj: photl.com

Stačí i oblíbené bonbony. Zdroj: photl.com

Den třetí – Televize

Jak na to:

Tohle je úplně jednoduché, nechte ji vybrat, na co se budete večer dívat. Nebo ať vybere film, na který má náladu.

Na co pozor:

 • Na to, co dávají v televizi. Můžete být chytří a naplánovat tento krok na den, kdy nedávají Ligu mistrů nebo něco jiného, o co nechcete přijít.
 • Někdy se to může zvrtnout ve sledování filmu typu 27 šatů, ale když už jste se do toho pustil, musíte tu hodinku a půl přežít. Dejte si k tomu víno nebo pivo, ať to jde snáze.

Den čtvrtý – Delší předehra

Jak na to:

A už trochu přitvrdíme. Dopřejte jí dlouhou předehru. Začněte erotickou masáží a po sexu se chvilku přitulte. Splňte jí sny, po kterých v posteli touží.

Na co pozor:

 • Právě na ty sny. Každý máme hranice, které nechceme překročit.
Četla 50 odstínů šedi? A líbilo se jí to? Zkuste trochu experimentovat. Zdroj: sxc.hu

Četla 50 odstínů šedi? A líbilo se jí to? Zkuste trochu experimentovat. Zdroj: sxc.hu

Den pátý – Poslouchejte

Jak na to:

Aby nepojala velké podezření, raději zase přibrzdíme. Dnes máte před sebou nejjednodušší, ale zároveň nejnáročnější úkol. Poslouchejte ji a reagujte. Proberte s ní, jak ji naštvala kamarádka nebo šéf.

Na co pozor:

 • V žádném případě příliš neanalyzujte, pokud vám bude vyprávět o kolegyni, která jí štve. Souhlasíte se vším, co partnerka říká.

Den šestý – Večeře

Jak na to:

Buď ji vezměte na večeři, ale lepší by bylo, pokud byste uvařil vy sám. Překvapte jí, až přijde ze školy nebo z práce prostřeným stolem a dobrým vínem. Až se po večeři zeptá proč, můžete na ní zkusit vybalit svoji prosbu. Myslíte-li si, že na to ještě není vhodná chvíle, mějte připravené vysvětlení (měla jsi náročný týden, dneska bys měla odpočívat apod.)

Náš tip: Skvělé recepty najdete v sekci Na talíři! Vyzkoušejte některé fotorecepty z naší Školy skutečného vaření.

Na co pozor:

 • Důležité je, aby to bylo jídlo, které je dobré.
 • A tím, že jste uvařil, to nekončí. Bohužel musíte i umýt nádobí a kuchyň.
Mějte raději i plán B. Zdroj: photl.com

Mějte raději i plán B. Zdroj: photl.com

Den sedmý – Výlet

Jak na to:

Naplánujte si společně strávený den. Jděte na procházku, na projížďku na bruslích nebo jeďte na výlet. Cokoliv, co máte rádi. Po skvělém dni vám už nezakáže nic.

Na co pozor:

 • Volte aktivity, které baví vás oba. Ne jen co těší vás, ale ani nic, co má ráda jen ona. Přetvářka by vás dlouho nebavila a nakonec byste si den neužili.

Držíme vám palce. Pokud se necítíte na celý týden, zkuste kratší, pětidenní verzi. Kombinovat můžete podle potřeby.

Zdroj perexové fotografie: photl.com (upraveno)

Jitka Ptáčková

Jitka Ptáčková

Redaktorka sekce Vztahy, která se s vámi ráda podělí o své zážitky a zkušenosti.

Zanechte komentář