Končíme s prokrastinací! Podaří se nám to?

V obraze / 15.5.2013

Bojujete s věčným odkládáním a úkoly se vám kupí? Kniha s příznačným názvem Konec prokrastinace vám pomůže!

Tato knižní novinka s podtitulem Jak přestat odkládat a začít žít naplno představuje skvělý způsob, jak najít únikovou cestu ze začarovaného kruhu odkládání. Také to znáte? „Udělám to zítra,“ říká si i v naší redakci spoustu z nás. A jak to pak dopadá? Na poslední chvíli honíme všechny resty, píšeme články za pět minut dvanáct a nadáváme nad hromadou neudělaných úkolů, které se nám smutně krčí na našich TO DO listech. I na stránkách nakladatelství Melvil, pod nímž kniha vychází, nám rozumí. Jakoby nám viděli do hlavy:

Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Děláte místo důležitých věcí, ve kterých vidíte smysl, něco nepodstatného?

Součástí knihy jsou i grafické obrázky. Jak autor říká: "Grafické obrázky jsou pro předávání informací výrazně efektivnější než prostý lineární text." Zdroj: facebook.com/konecprokrastinace

Součástí knihy jsou i takové obrázky. Jak autor říká: „Grafické obrázky jsou pro předávání informací výrazně efektivnější než prostý lineární text.“
Zdroj: facebook.com/konecprokrastinace

Petr Ludwig, autor knihy, se opírá o vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity, přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: Jak z toho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno? Poznatky a metody popsané v Konci prokrastinace již několikátým rokem pomáhají tisícům lidí, kteří se účastní školení, přednášek či osobních konzultací pod vedením Petra Ludwiga a jeho kolegů z GrowJOB institutu. Mezi jejich klienty patří pracovníci firem jako je Pojišťovna Allianz, OMV, Webnode, H1, Vykupto.cz či instituce jako je Český rozhlas, Akademie věd ČR či mnohé české univerzity. Díky několika letům zdokonalování know-how a sbírání zpětné vazby vznikly antiprokrastinační nástroje použitelné kýmkoliv a to téměř v jakékoli fázi života. (Zdroj: Melvil.cz)

prokrastinace - obalkaKniha Konec prokrastinace má v arzenálu několik nástrojů osobního rozvoje, které vám pomohou k vyšší motivaci, produktivitě, efektivitě a celkové spokojenosti se životem. Máte pocit, že blížící se zkouškové bude spíše zkouškou vaší silné vůle a odhodlání? Možná nebude od věci sáhnout po této knize. K dispozici bude také jako e-kniha (v systému wooky a na iBookstore).

Jak napsal sám autor Petr Ludwig:

Neprokrastinujte svůj boj s prokrastinaci!

Exkluzivně v Generaci 21

Výzvy mám ráda. Proto jsem se rozhodla, že za vás otestuji, jak si kniha vede v praxi. Několik týdnů se budu držet nástrojů, které autor doporučuje pro odstranění prokrastinace z našeho života. Podaří se mi nastartovat svůj výkon? Přestanu některé věci odkládat? Budu vás o tom informovat!

Silvie Trebatická, šéfredaktorka

Konec prokrastinace, Petr Ludwig, 271 stran, nakladatelství Melvil
V prodeji od začátku května 2013
oficiální stránka knihy, Facebooková stránka knihy Melvil.cz

Zdroj perexové fotografie: Melvil (upraveno)

Silvie Olbrichová

Silvie Olbrichová

V duši stále malá holka, která má ráda milé lidi, hřejivé slovo, motivační citáty a fotografie. Inspiraci hledá všude kolem sebe a nachází ji i tam, kde ostatní ne. Miluje, když den prožije naplno a napíše hezký článek. Kontaktovat ji můžete na silvie.olbrichova@generace21.cz

Zanechte komentář