Pronikněte s námi do světa videoblogů

Krása a móda / 16.5.2013

S beauty blogy se téměř doslova roztrhl pytel. Ty odvážnější se přesunuly i na Youtube. A které by neměly uniknout vaší pozornosti?

Nalíčit se, byť podle stručného a jednoduchého popisu, může být někdy dřina. A co teprve, když se rozhodnete pro kouřové líčení či dokonalé kočičí linky? Právě to může být jedním z důvodů, proč sledovat blogerky, které natáčejí videa. Ale nebojte, nezůstane jen u líčení. Dozvíte se i například mnoho informací o populárních beauty boxech či kosmetických novinkách na trhu.

A jaké jsou nejlepší české vlogerky, tj. blogerky, které točí videa?

Get The Louk

Jedna z neznámějších a nejúspěšnějších videoblogerek, Lucie Dejmková (Lou), se snaží rozproudit nudné vody v českém líčení. Ač není vyškolenou vizážistkou, daří se jí v tom docela slušně. Jejím cílem je kreativita a originalita, což můžete pozorovat i na jejím blogu Get The Louk. Kromě skvěle popsaných návodů na líčení zde najdete také outfitové články, kosmetické tipy či (nejen) módní fotoreportáže. Tak se nebojte, vezměte do ruky výrazné barvičky a hurá na líčení s Lou!

Hanny Brokolice

Hanka z blogu Hanny Brokolice je obyčejná holka, kterou baví kosmetika, laky na nehty i focení. Všechna videa, která se točí (jak jinak) než kolem kosmetiky a krásy vůbec, vás určitě hned zaujmou. Autorce rozhodně nechybí styl a skvělé vyjadřování. Pokud hledáte tipy na efektivní odlíčení pleti nebo ten správný přípravek pro objem vlasů, víte, koho hledat.

Lovely hair

Jestli je někdo hvězdou mezi českými videoblogerkami, pak je to bezesporu sympatická Petra z Lovely Hair. Sháníte tu pravou rtěnku či lak na nehty? S Petrou rozhodně najdete to, co hledáte. Pozornost si jistě zaslouží videotutoriály, díky kterým si z vlasů můžete v pohodlí domova vytvořit skvostný účes během chvilky. Na blogu pak nechybí recenze laků ani outfitové články, ve kterých vás Petra přesvědčí, že skvělý „ohoz“ můžete pořídit za pár korun.

A jaká je vaše oblíbená videoblogerka?

Zdroj perexového obrázku: beautythroughstrength.com

Zuzana Holmanová

Zuzana Holmanová

Psaní je pro mě skvělým způsobem, jak vyjádřit své názory i pocity. Baví mě jen tak nechat klouzat tužku po papíře (nebo prsty po klávesnici) a těšit se z přibývajících řádků. Mým snem je stát se spisovatelkou literatury pro děti a mládež

Zanechte komentář