Beauty veletrhy, na které se můžeme těšit příští rok

Krása a móda / 20.11.2012

Konec roku se blíží, proto popadněte diáře a zaznamenejte si, kam se vydat příští rok pro inspiraci a nové kosmetické vychytávky!

WORLD OF BEAUTY & SPA

Již 15. ročník oblíbeného mezinárodního veletrhu kosmetiky a zdravého životního stylu, kde můžete načerpat inspiraci a pokochat se novinkami ze světa nehtového designu, kadeřnictví, masáží, wellnesu a spousty dalšího. Navíc jsou zde pro šikovné jedince připraveny kreativní soutěže.

Kdy: 1. – 2. 3. 2013 a 6. – 7. 9. 2013

Kde: PVA EXPO Letňany, Praha

SVATBA

Vše potřebné pro přípravu a úspěšnou realizaci svatby najdete zde, svatebními šaty počínaje a výbornými cukrárnami konče. Na tomto svatebním veletrhu není nouze ani o kosmetiku a kadeřnické služby.

Kdy: 8. – 10. 3. 2013

Kde: Výstaviště Černá louka, Ostrava

Nevěsta s kytkou

Při organizaci svatby vám může pomoci svatební veletrh. Zdroj: photl.com

INTERBEAUTY PRAGUE

Další mezinárodní veletrh je zaměřen především na anti-aging, dermakosmetiku, wellness a zdravý životní styl. Během výstavy si také můžete nechat ultrazvukem vyšetřit prsa a ověřit si, že se vám zákeřná rakovina vyhýbá. Nechybí zde i přednášky a poradna znalce v oboru plastické estetické chirurgie.

Kdy: 5. – 6. 4. 2013 a 18. – 19. 10. 2013

Kde: Výstaviště Holešovice, Praha

BOJUJEME S TUKY

Čtyřdenní veletrh pro všechny, kteří se snaží o redukci váhy či modelaci postavy, nabídne poradenství, pohybové aktivity, potravinové doplňky a výběr diet a jídelníčků. Veletrh bude zahájen křtem knihy Nebezpečný svět kalorií, kterou napsal doc. MUDr. Leoš Středa Ph.D. společně s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.

Kdy: 11. – 14. 4. 2013

Kde:PVA EXPO Letňany, Praha

Štíhlá linie

Jak na štíhlou linii se dozvíte na veletrhu Bojujeme s tuky. Zdroj: photl.com

 

MODERNÍ ŽENA

2. ročník veletrhu kosmetiky, módy a zdravého životního stylu, který probíhá v rámci Chodského veletrhu souběžně s Chodskými slavnostmi.

Kdy: 11. – 13. 10. 2013

Kde: Hala TJ Lokomotiva, Plzeň

MÓDA SHOW

Zajímáte-li se spíše o módu, obuv a textil, je pro vás tento veletrh jako dělaný! Najdete zde látky, módní doplňky, kůži, kožešiny, klenoty, ale i parfumerie, kosmetiku, obuv, koženou galanterii a další.

Kabelka a korále

Móda show předvede doplňky i obuv. Zdroj: photl.com

Chystáte se na nějaký ze zmíněných veletrhů? Napište nám o tom do komentářů!

 

 

Zdroj perexové fotografie: photl.com

Lucie Bekeová

Lucie Bekeová

Dříve editorka sekce Krása, dnes síto, přes které neprojdou žádné hrubky a překlepy v článcích. Vedu korektornu Generace 21 a pokud si při pobíhání mezi domácností, prací a školou najdu čas, sepíšu nějaký ten článek o tom, co mě zrovna štve, těší či děsí.

Zanechte komentář