Jak kulturně zabavit děti? Přece v Dlouhé!

Divadlo Kultura / 25.4.2013

Láska k divadlu by se měla vštěpovat už od dětství. A pražské Divadlo v Dlouhé ví moc dobře, jak mladé diváky přilákat – pohádkami.

PROGRAM:

St 29. května

10:00 – Popelka… z krejčovského salonu

19:00 – Bylo nás pět

Čt 30. května

9:00 – Pohádka o Robinsonovi

10:30 – Pohádka o Robinsonovi

19:00 – Kytice

Pá 31. května

10:00 – Kytice

18:00 – Dášenka aneb psí kusy – haf!

So 1. června

14:00 – Budulínek

16:00 – Budulínek

Ne 2. června

14:00 – Čert tě vem!

16:00 – Čert tě vem!

Na přelomu května a června proběhne patnáctý ročník divadelní přehlídky s milým přízviskem „pro děti a jejich dospělé“. V průběhu pěti dní se představí celkem 7 nových inscenací mimopražských profesionálních divadel hrajících pro děti a mládež.

Kromě klasických pohádek jako jsou PopelkaBudulínek se návštěvníci festivalu mohou těšit na adaptace významných děl české i světové literatury – Bylo nás pět, Robinson, Kytice, Dášenka – či na z biblických příběhů vycházející hru Čert tě vem!.

Pohádka o Robinsonovi

Pohádka o Robinsonovi. Zdroj: divadlovdlouhe.cz

A aby to stále nebylo málo, připravili si pořadatelé i bohatý víkendový doprovodný program. Pro diváky obou odpoledních představení bude otevřen divadelní jarmark. S koupí vstupenek na víkendové inscenace zároveň dostanete poukázku na prohlídku zákulisí s herci Divadla v Dlouhé, která se koná ve dvou časech před vaším představením.

Nerozmýšlejte se dlouho, lístky jsou skoro pryč!

Zdroj náhledové fotografie: provazek.cz

Kristina Roháčková

Kristina Roháčková

Rodiče ze mě chtěli vrcholového sportovce, a tak se ze mě stal novinář. Dubluju mezi kulturou a obecnou všehochutí, nejblíže mám ale k filmu.

Zanechte komentář