Novinky značky Moleskine, které nás baví

Design / 29.4.2013

Představujeme vám novinky značky Moleskine, které zaujaly naši redakci. Vybrali byste si?

Značka Moleskine nenabízí jen nudné diáře a zápisníky. „Co na tom vidíš,“ ptala se mě jednou kamarádka. Já a mnoho jiných fanoušků této značky, pravda, nemáme správnou odpověď, protože ta asi neexistuje. Je to jako, když se zamilujete do někoho, kdo možná není na první pohled lamač srdcí, ale vy „to něco“ v něm vidíte. Nebo když se vám pod kůži vryje nějaká skladba a vy moc dobře nedokáže říct, čím si vás získala. A to stejné se stává ve chvíli, kdy přičichnete k zápisníkům a diářům Moleskine. Některé věci prostě máte rádi a nemáte k tomu žádný pádný důvod.

Připravili jsme si pro vás několik novinek, které nás zaujaly. Třeba si vyberete taky!

Zápisníky s potiskem audiokazety

K dostání od 339,-

Zápisníky a diáře bývají obvykle k dispozici ve velikosti S (9 x 14 cm) a L (14 x 21 cm).

Edice zápisníků s motivem audiokazet nás dostaly. A proč? Při pohledu na ně se vracíme zpátky do mladých let, kdy jsme nahrávali písničky na magneťák  a papírové kartičky uvnitř kazet si poctivě popisovali názvy písniček. Taky na to s láskou vzpomínáte? To byly časy bezstarostnosti! Pojďte si to připomenout znovu a polepte si místo plastových obalů stránky. Součástí tohoto diáře jsou totiž i nálepky.

K dispozici jsou dvě velikosti zápisníků, S a L, a vybrat si můžete buď čistý, nebo linkovaný papír.

Taky si vzpomínáte, jak jste nahrávali písničky z rádia?

Taky si vzpomínáte, jak jste nahrávali písničky z rádia?

Slyšíte o značce Moleskine poprvé?  Přečtěte si náš článek:

MOLESKINE: LEGENDA MEZI ŘÁDKY

Zápisníky Mickey Mouse

K dostání od 339,-

Jestliže o tom můžete snít, můžete to i dokázat. Vždy si vzpomeňte, že celá věc začala snem a myší.

Walt Disney

Mickey Mouse, kdo by jej neznal?

Mickey Mouse, kdo by jej neznal?

Zase budeme vzpomínat! Protože kolekce zápisníků s Mickey Mousem nás k tomu prostě nutí. Taky jste tuhle „disneyovku“ hltali jako my v redakci? Je občas fajn vrátit se do dětství. S touto nenápadnou malůvkou na obalu tradičně černého zápisníku vás navíc nikdo nenařkne z toho, že jste jako malí! Na první pohled elegantní zápisník je tak trochu rošťák.  Nás baví přiložená knížečka s návody, jak kreslit Mickey Mouse. I když ji nejspíše nepoužijeme místo podpisu u zkoušky, ta radost, když se vám podaří nakreslit myšáka, nezná mezí!

Zápisníky si můžete vybrat tradičně ve velikosti S nebo L, v linkované, či čisté verzi.

Barevné a bílé zápisníky

K dostání od 239,-

barevné notebooky

Klasické zápisníky Moleskine se vám jen tak neotrhají!

Bílý notebook 2

Vůbec poprvé přichází na trh bílá verze klasických  zápisníků Moleskine! Disponuje pevnou, šitou vazbou, která vám zaručí, že žádné listy jen tak neodpadnou. Součástí zápisníku je také pořadač poznámek, textilní záložka a v neposlední řadě i typická gumička, která pomáhá k tomu, aby se vám zápisník v tašce samovolně neotevřel. Taky to znáte? My v redakci to zažili už několikrát! Otevřený sešit a následně skrčené stránky dokážou pěkně zkazit náladu!  Nás ještě víc než čistotně bílé zápisníky lákají ty barevné. Zelená, tmavě růžováfialová prostě rozzáří den, ať už jste žena, nebo muž.

Zápisníky mají hned několik formátů. Kromě tradiční velikosti S a L je k dispozici i mini verze XS (6,5 x 10,5 cm), kterou hravě strčíte i do té nejmenší kapsy!

18měsíční diáře od července 2013

K dostání od 239,- (od června 2013)

18měsíční diáře barevné

Diář můžete používat buď horizontálně, či vertikálně. Jak je libo!

Pro milovníky Star Wars

Kolekci diářů a zápisníků kromě loga na obálce doplňují i ilustrace, rámeček a samolepky. Ideální tip na dárek!

star-wars

Říkáte si: „Panenko skákavá, zaspali dobu, diář už dávno mám.“ ? Stejně jako v redakci, tak možná i ve vašich řadách se najde někdo, kdo ho tak dlouho vybíral, až nakonec nevybral žádný. Anebo třeba nevybíral vůbec a až teď se rozhodl, že by nebylo od věci začít si trochu plánovat dny. Právě na takové lidi značka Moleskine myslí a už několik let vydává i 18měsíční verze, které začínají od poloviny roku, od července.  K dostání jsou letos v několika barevných verzích – zelené, fialové, tmavě růžové a žlutooranžové. Stejně jako zápisníky, i diáře mají pevnou, šitou vazbu a kvalitní obálku, která se hned tak neošoupe. Nám je sympatická typická vnitřní kapsa, kam schováte tajné vzkazy, vizitky i tetovačky ze žvýkaček!

Diáře jsou k mání v tradičních velikostech, S a L.

Exkluzivně na Generace 21

Rádi pro vás připravujeme něco speciálního, a proto jsme se rozhodli otestovat 18měsíční diář! Co všechno skrývá malá krtčí kůže (právě tak se dá přeložit název značky)? Těšte se na  naše postřehy a pěknou řádku fotografií!

 

Obchod-Moleskine-Praha-Generace-21

Pražský obchod Moleskine se nám moc líbí. Rozhodně ho nepřehlédnete!

Špatně použitý shortcode!

Baví vás značka Moleskine?

Na celou nabídku se můžete podívat na oficiálním e-shopu Moleskine.cz nebo osobně v Moleskine obchodě (Bělehradská 70, Praha).

zdroj veškerých fotografií: Moleskine Česko a Slovensko na Flickr

Silvie Olbrichová

Silvie Olbrichová

V duši stále malá holka, která má ráda milé lidi, hřejivé slovo, motivační citáty a fotografie. Inspiraci hledá všude kolem sebe a nachází ji i tam, kde ostatní ne. Miluje, když den prožije naplno a napíše hezký článek. Kontaktovat ji můžete na silvie.olbrichova@generace21.cz

Zanechte komentář