Leadership opět v Brně

Osobní rozvoj / 6.11.2017

Již za týden proběhne čtvrtý ročník konference Leadership. Můžeme se těšit na zajímavé příspěvky týkající se vytváření podnětného a motivujícího prostředí.

O tom, co je leadership, a s čím každý leader může pracovat, jsme se bavili v minulém článku. Tento měsíc proběhne již čtvrtý ročník úspěšné konference, která se zaměřuje na témata z oblasti leadershipu. Konference se koná v centru Brna a program slibuje velmi pestrou paletu řečníků.

Letošní ročník si klade za cíl odpovědět na otázku Jak vytvářet prostředí, ve kterém jsou lidé spokojení a zároveň dosahují výjimečných výsledků? Řečníků bude sedm a nechybí mezi nimi autor bestselleru o prokrastinaci, kreativní ředitel úspěšné reklamní agentury nebo třeba známý youtuber. Celý program si můžete projít zde.

Takovou událost si samozřejmě nemůžeme nechat ujít, a tak se můžete těšit na článek shrnující dojmy a podnětné informace!:)

 

Hana Šmitáková

Hana Šmitáková

Studuji a obdivuji psychologii. Jsem zarytý optimista a moje přesvědčení, že všechno nakonec dobře dopadne, je nezlomné. Ráda se usmívám, ráda spím, jím dobré jídlo, čtu si a píšu. Práce na osobním rozvoji pro mě znamená smysluplné naplnění životního času.

Zanechte komentář