Neúspěch u přijímaček? Zkus VŠO

V obraze / 4.11.2017

Nepovedly se ti přijímačky na vysokou? Nebo jsi udělal státnice až v září a hledáš navazující studium?

Na vysoké škole obchodní si můžeš podat přihlášku až do konce října. Podívej se na naše studijní obory a určitě tě něco zaujme. Třeba management leteckých podniků!

Prestižní vysoká škola obchodní funguje už 17 let a neustále zlepšuje a modernizuje studijní plán, tak aby si její studenti našli zaměstnání snů v oblastech letecké dopravy a cestovního ruchu.

Pokud máš za sebou maturitu a neúspěšné přijímačky na vysokou školu nebo máš čerstvě bakaláře a přemýšlíš, co studovat dál, u nás si můžeš vybírat mezi mnohými obory v rámci oblastí Ekonomické obory a Doprava.

Cestovat a ještě si za to nechat platit?

Pokud rád cestuješ, určitě tě bude zajímat studium cestovních ruchu, oboru, kde se toho spoustu naučíš, z ekonomiky, obchodního práva, marketingu a hlavně se zlepšíš v jazycích, protože to pro tento typ zaměstnání rozhodně potřebuješ. A pak už si můžeš najít zajímavou práci v cestovních agenturách či ve společnostech zaměřených na cestovní ruch.

Práce v oboru letectví

Studium služeb letecké dopravy v cestovním ruchu tě připraví na práci na letišti, kariéru v handlingových společnostech a nejrůznějších nadnárodních firmách, které využívají letovou dopravu. Pro budoucí piloty a letové dispečery zde máme obor letový provoz.

A myslíme i na lidské zdroje v podnicích dopravy! Pokud tě láká organizace podnikového vzdělávání a kariérní růst zaměstnanců, je pro tebe jako dělaný obor rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy.

Magisterské obory

Pro absolventy bakalářského oboru cestovní ruch, nebo všechny ty, co je zajímá práce v top managementu podnicích cestovního ruchu, je určen magisterský obor management cestovního ruchu, který prohloubí tvé teoretické a praktické znalosti a obohatí tě o další poznatky v oblasti práva, logistiky a managementu.

Pokud máš za sebou obor Služby letecké dopravy anebo svoji budoucnost vidíš v letecké dopravě, vyzkoušej obor Management leteckých podniků. Naučíš se zde vše od zabezpečení letového provozu až po mezinárodní ekonomické aspekty letecké dopravy.

Klademe důraz na praxi

Nečekej, že budeš jenom drtit teorii. Naši vyučující jsou odborníci s mnohaletou praxí a k praxi budou tlačit i tebe, abys na své budoucí povolání byl/a co nejvíc připraven/a. Studium nabízíme jak prezenční, tak kombinované, abys měl/a v obou případech volný čas na další rozvíjení sebe sama.

Studium v zahraničí

Cenné zkušenosti nabydeš také studiem v zahraničí, ať už tam strávíš jen pár měsíců, nebo třeba rok. Máme smlouvy s různými univerzitami v zahraničí, takže můžeš studovat v Turecku, Anglii, ale třeba také v Thajsku.

Podívej se na naši nabídku oborů a těšíme se na tebe na dnech otevřených dveří, nebo třeba na na Facebooku, kde se můžeš podívat na fotky a poznat studium na VŠ komplexněji.

Zdroj fotografií: pixabay.com

Martina Baierová

Martina Baierová

Editorka sekce Cestování a šéfredaktorka portálu, která se snaží jít vždy za svým snem. A hlavně se nevzdávat, že jo.

Zanechte komentář