SOUTĚŽ: Deník americké manželky

Literatura / 3.11.2017

Nenaplněný život v domácnosti vžene Tinu do nevěry. Je to ale odpověď, kterou hledá? Soutěžte s námi o audioknihu a dozvíte se víc!

Sue Kaufmanová


Narodila se v roce 1926 v New Yorku a publikovat začala hlavně časopisecky. Její povídky se průběžně objevovaly v předních amerických periodikách. Své příběhy situuje převážně do městského prostředí úspěšných Američanů a s ironií proniká pod povrch jejich zdánlivě perfektních životů. V roce 1967 napsala Deník americké manželky, který se okamžitě stal bestsellerem a dočkal se i filmového zpracování.

Tina Munviesová je ženou v domácnosti: stará se o dvě dcery, uklízí, zajišťuje spokojenost svého manžela advokáta… a trpí depresí a nedostatkem sebevědomí. Jak by mohla odolat vábení nového, vzrušujícího vztahu? Jenže všechno není tak jednoduché a jednoznačné, jak se na první pohled mohlo zdát…

V novém zpracování si můžete vychutnat Tinin příběh jako audioknihu a vytrhnout se tak aspoň na chvíli z každodenního stereotypu. Díky AudiotéceGeneraci 21 navíc máte příležitost vyhrát audioknihu v naší soutěži. Jednoduše stačí odpovědět na otázku a doufat v přízeň osudu.

Soutěž byla ukončena, výherci gratulujeme!

Deník americké manželky

Zdroj fotografií a informací: Audiotéka, upraveno

 

Tereza Micková

Zanechte komentář