DJ a producent Gramatik se vrací do Prahy

Hudba / 5.11.2017

Pražský klub Roxy se opět rozezní elektronickou hudbou. Po dvou letech na českou hudební scénu totiž zavítá slovinský umělec s pěknou várkou novinek.

Interpret: Gramatik

Místo konání: Roxy Prague

Datum: 15. 11. 2017

Denis Jašarević aka Gramatik ve své hudební kariéře toho má opravdu hodně za sebou. Na kontě má 9 alb, 3 EP, několik remixů i pár nominací na MTV Europe Music Awards. Pravidelně se objevuje na různých festivalech po Evropě a koncertuje i v Severní Americe, kde se usadil. Má dokonce i svůj vlastní label s názvem Lowtemp Music.

Nejnovější desku Epigram vydal v loňském roce a 20. října vyšlo na svět nové EP Re: Coil Part I, takže se čeští fanoušci (a nejednom ti) mají opravdu na co těšit.

Gramatik je dnes považován za jednoho z nejlepších producentů a umělců s experimentální hudbou, který s libostí vstupuje do vod dubstepu, elektroniky, trip hopu, hip hopu i glitche, díky čemuž vytváří naprosto skvělé kousky. A hlavně si tak vytvořil svůj unikátní a nezaměnitelný styl.

V rámci svého turné se zastaví i v Praze, a to 15. listopadu v klubu Roxy. Lístky je možné zakoupit přes sítě Fource, GoOut, Ticketpro.


Zdroj miniatury a úvodní fotografie: oficiální facebook interpreta

Zdroj videa: youtube.com

Karolína Grofová

Karolína Grofová

Music is my love/life

Zanechte komentář