Testování se stránkou Biooo.cz

Krása a móda / 27.11.2017

Kosmetika s přírodními surovinami je stále více na vzestupu. A nejen kosmetika, ale další rituály, které ke kráse zkrátka patří. Pojďme se na ně podívat.

Webová stránka www.biooo.cz se specializuje zejména na produkty, které nás, v této přemodernizované době, vrací zpět k přírodě. Vzhledem ke skutečnosti, že se čím dál více lidí potýká s nejrůznějšími alergiemi, ekzémy a nesnášenlivostmi, je stále více než důležité pleť zase pomalu vracet k jejímu přirozenému fungování. K tomu by nám všem mohla dopomoci hlavně kosmetika bez jakýchkoli umělých přísad a parfemací, které naši pokožku zbytečně dráždí. Tento eshop se však specializuje nejen na péči těla zvenku, ale i zevnitř. My se rozhodly pro vás otestovat tři produkty, které splňují všechny atributy.

Mádara obnovující intenzivní sérum, sos hydra, repair intensive serum

Oficiální popis:

Obnovující intenzivní sérum Mádara dodává hloubkovou hydrataci suché pokožce, napnutou pleť zjemňuje, zklidňuje a přináší jí úlevu. Pečující kombinace olejů, výtažků ze severských bobulovin a bylinek společně s kyselinou hyaluronovou uzamykají v pleti hydrataci a zanechávají ji vláčnou“

Madara serum

Sklenička, pumpička – co víc si přát?

Se vším musíme jen souhlasit. Sérum je naprosto dokonalá hydratační vzpruha pro jakoukoli pleť. Ačkoli, vzhledem k tomu, že se do pleti vsákne neskutečně rychle, je pro suchou pleť přímo žádoucí použít ještě výživný krém.

Sérum je vhodné pro každodenní využití a je naprosto ideální jako podklad pod makeup. Při kontaktu se suchou pokožkou ji začne proměňovat v hydratovanou a vláčnou pleť. Není z něj cítit žádná parfemace, což považujeme na výrazné plus. Dalším benefitem produktu je rozhodně jeho balení s pumpičkou, díky kterému si do něj nezanesete žádné nečistoty. Za dobu testování nezpůsobil žádné alergické reakce ani jiné negativní dopady na pokožce.

A co je na něm nejlepší? Neobsahuje alkohol, silikony, parabeny ani lepek a je vhodný i pro vegany. 30ml lahvičku můžete zakoupit na stránkách www.biooo.cz za 949,- Kč.

Naobay okysličující hydratační krém

Naobay krem

Dřevěné balení je velice originální.

Tento krém španělské značky Naobay vás v první řadě zaujme svým dřevěným balením, které se jen tak nevidí.

Opět se setkáváme s balením s pumpičkou, což je skvělé nejen z hlediska hygieny, ale rovněž kvůli dávkování. Zkrátka to s ním jen tak nepřeženete.

Nyní už k samotnému obsahu. Krém je hutnější, nicméně výborně vstřebatelný. Jeho hydratační vlastnosti jsou na velmi vysoké úrovni, což ocení i majitelky sušší pleti, ačkoli na zimní měsíce by i tento krém mohl být nedostatečný. Co nás ovšem velice překvapilo, je jeho vůně. Z krému je cítit vůně citronu, která však po vsáknutí zcela zmizí.

Krém je bohatý na esenciální mastné kyseliny, je obohacen o avokádovýolivový olej. Téměř 99% složek krému je přírodního původu a 20% surovin pochází z ekologického zemědělství. Neobsahuje žádné syntetické vůně, konzervanty ani barviva. Krém není rovněž testován na zvířatech.

50 ml balení tohoto krému můžete zakoupit na stránkách www.biooo.cz za 790,- Kč.

Care tea zelený čaj pure green

Care Tea Pure Green

Už víte, co si dáte zítra ráno k snídani?

Toto je pravděpodobně jeden z nejlepších zelených čajů, které jsme kdy ochutnaly. Zelený čaj z běžného obchodu se s

tímto nedá srovnat nejen po stránce chuťové, ale ani po stránce účinků, jež jsou u tohoto čaje skutečně znát.

Jedná se o čistý zelený čaj dragon well neboli dračí studna, který se považuje za nejlepší čínský čaj na trhu. Můžete jej pít po celý rok. Jeho chuť je velmi jemnáoříškovým podtónem. Čaj má rovněž výrazné povzbuzující účinky, proto bychom ho nedoporučovaly pít před spaním. Je bohatý na antioxidanty, které chrání před civilizačními chorobami a před předčasným stárnutím. Do nadcházejících zimních měsíců naprosto ideální parťák na víkendy pod peřinou či na hektický den v práci nebo ve škole. Je rovněž vhodný i pro vegany.

V balení je 18 sáčku čaje, které můžete zakoupit rovněž na stránkách www.biooo.cz za 98,- Kč.

Zaujaly vás produkty, které jsme pro vás otestovaly? A co říkáte na přírodní kosmetiku právě Vy? 

Zdroj fotografií: Andrea Mikolášová, Generace 21

Andrea Mikolášová

Andrea Mikolášová

Ráda zkouším nové kosmetické produkty a sleduji trendy z oblasti vizážistiky. Kontakt: andymikol9@gmail.com

Zanechte komentář