Běhej s hudbou v uších

Sport / 27.9.2017

Autor:

Les, zvuk podrážek na cestě a sluchátka v uších. Takhle si velká část lidí v dnešní době představuje relax.

Běh patří společně s cyklistikou k těm nejpopulárnějším sportům v České republice. Je to hlavně kvůli jeho nenáročnosti, co se vybavení týče. Člověk potřebuje jen sportovní oblečení, běžecké boty a může vyrazit. Co ale také patří k tomuto sportu a pro většinu lidí je to nepostradatelná věc, jsou sluchátka. Hudbu, která nám pomáhá uniknout na chvíli z reality a přenáší nás do jakéhosi stavu, kdy můžeme přemýšlet, nebo naopak úplně vypnout a věnovat se jen tepu srdce, který je při běhání logicky zrychlený.

Běhej s hudbou!

Pojďme se ale věnovat tomu, o čem tento článek doopravdy je – HUDBĚ. Je docela důležité vybrat si pro běhání vhodnou hudbu. Jedna z možností je využít některých z playlistů, které se nacházejí na Spotify. Pokud ale raději volíte něco, o čem jste si opravdu jistí, že se vám při tom bude dobře běhat a nejste majiteli prémiové verze této aplikace, tak tady je pár typů.

Zapni hudbu a vypni svět!

Zapisuj si názvy!

Ed Sheeran – Shape Of You

Pharrell Williams – Happy

Taylor Swift – Shake it Off

Rudimental – Feel The Love

Rudimental – Waiting All Night

Fall Out Boy – Sugar, We’re Goin Down

Blink 182 – All The Small Things

The Pointer Sisters – I’m So Exited

Takže pokud jste do teď nevěděli, při jaké hudbě běhat, tak doufám, že těchto pár kousků vás navnadilo dostatečně a že už teď si zavazujete tkaničky a vyrážíte si zaběhat.

Zdroj fotografií: pinterest.com

Tereza Hrubá

Tereza Hrubá

Nenapravitelný snílek, věřící, že spasí svět, napíše knihu a jednou nahradí Zárubu v jeho komentátorském křesle. A proto studuje žurnalistiku, pravidelně kouká na hokej a v počítači má nespočet rozepsaných kapitol.

Zanechte komentář