Jak žít s chutí a vařit s láskou se dozvíte v nové kuchařce

Na talíři / 26.9.2017

Byli jsme na křtu kuchařky, kde nesměl chybět žádný milovník jídla či foodbloger. Jaká je na první pohled kuchařka Manželé v kuchyni?

Na úterý 19. 9. 2017 jsem se opravdu moc těšila. Naplánován byl křest kuchařky manželů Mariky a Jirky Kučových, známých jako Kitchenstory, které já osobně sleduji hlavně na Instagramu. Nyní je najdete převážně pod hastagem #manzelevkuchyni podle názvu jejich kuchařky. Křest byl pro ně dárkem ke 4. výročí svatby.

Křest této nádherné kuchařky za podpory nakladatelství Došel karamel se konal ve stylové restauraci s pekárnou Eska v Karlíně.

Již před samotným zahájením zde bylo nabyto. Moderování se ujal kamarád autorů Lukáš Hejlík, herec, bloger, farmář, autor projektu Listování, autor Gastromapy  (ale o tom třeba někdy příště).  Ten nový titul velmi krásně a vtipně uvedl. Prostorem se nesla pohodová, téměř rodinná atmosféra a všichni jen tiše listovali. Kmotry se stalo hned několik kolegů manželů z Gastrokroužku (#gastrokrouzek).

 

Křest probíhal v příjemné atmosféře. Zdroj: Lucie Loderová, Generace 21

GASTROKROUŽEK

Aneb večery plné vaření s přáteli. Domluvíte se vždy na společném datu a zvolíte si téma. Je báječné vařit společně, ochutnávat a vyměňovat si zkušenosti. O gastrokroužku se více dozvíte na Facebooku nebo Instagramu (#gastrokrouzek #gastrokrouzeklukasehejlika)

TIP PRO VÁS:

Pozvěte své přátelé a založte si svůj gastrokroužek! Vraťte se alespoň na večer třeba na dovolenou, kde jste ochutnávali místní speciality, nebo zavzpomínejte na dobroty, co jste jedli jako malí u prarodičů nebo na chalupě.

Kitchenstory.cz

Je blog Mariky a Jirky #manzelevkuchyni

Oba manželé rádi a společně vaří. A co si uvaří, to rádi snědí, jak píší na blogu. V něm naleznete spoustu receptů, zážitků z cest i běžného života. V současné době je na světě jejich nový e-shop: www.manzelevkuchyni.cz, kde je možno objednat tuto novou kuchařku, dřevěné doplňky a nádobí do kuchyně a například denimové zástěry a tašky. Marika uvádí i své videorecepty pod značkou MA•RISTORE.

Manželé Jirka a Marika z blogu Kitchenstory pracovali na kuchařce přes 2 roky – a to je uvidět na každé stránce a každé fotografii. Kuchařka je dělaná s velkou láskou, radostí a citem.

Fotografie v kuchařce se mně osobně líbí moc, protože jsou foceny na klasický film, nejsou umělé a z každého snímku je cítit TO krásné, rodina, pohoda a samozřejmě skvěle připravený pokrm. Nafotil je Martin Šlechta, kterého najdete pod značkou Everbay. V kuchařce používají řadu alternativních surovin, protože se snaží vyhnout lepku a laktóze. Ale recepty lze připravit i klasicky. Jak říkají, rozhodně nejsou nijak dietní, ale určitě jsou zdravější, lehčí, poctivé a vymyšlené podle období tak, co zrovna roste a dozrává. Blíží se Vánoce a já myslím, že tato kuchařka bude skvělým dárkem!

Na křtu nechyběli ani fotografové Martin a Zuzka z Everbay.co Zdroj: doselkaramel.cz

Na závěr si každý odnesl krásné, s láskou vyrobené domácí dárky. Tímto ještě jednou děkujeme za pozvání a krásně strávené dopoledne.

Za nás přejeme této kuchařce ať se hodně prodává, ať každý z ní vaří s láskou a pro své lásky a ať je v každé kuchyni hodně upatlaná. A vy se můžete co nejdříve těšit na důkladnou recenzi.

Zdroj úvodní fotografie: doselkaramel.cz

Zdroj druhé úvodní fotografie: Lucie Loderová, Generace 21

Zanechte komentář