I citlivá pleť může být se Soaphorií krásná

Krása a móda / 15.9.2017

Máte citlivou pleť, které není vhod jen tak nějaká péče? Máme tu pro vás řešení s vůní medu.

Citlivá pleť je náchylnější k nejrůznějšímu poškození. Ať už je to začervenání, vyrážky, svědění, pálení nebo pnutí. Tohle všechno je pro „citlivky“ charakteristické a my se rozhodly otestovat pro vás produkt, který bývá poměrně obtížné vybrat tak, aby splňoval veškeré benefity. A máme dobrou zprávu – našly jsme.

Soaphoria hydratační a uklidňující čisticí pěna

Soaphoria

Jednoduchý obal, který skrývá velmi dobrý produkt. Tohle máme opravdu rády.

Soaphoria je značka přírodní a organické kosmetiky, která používá v základu za studena lisované přírodní oleje. Některé produkty této značky jsme vám již představovaly v článku o sladké přírodní kosmetice. Tenkrát jsme z nich byly nadšené a ani tentokrát tomu nebude jinak.

Chtěly jsme pro vás otestovat něco, co ocení zejména ty z vás, které mají citlivější typ pleti a produkty z drogerie vám nevyhovují. Čisticí pěna s medovou vůní by měla pleť zklidňovat a po použití by neměla být nepříjemně napnutá.

Pěna je jemná, nicméně má tužší konzistenci. Připomíná tuhé našlehané máslo, kterého stačí trochu napěnit mezi dlaněmi společně s vodou a aplikovat na pleť krouživými pohyby. Takto umí skutečně rozpustit veškerý makeup a nečistoty, které na pleti máte. Je vhodná ke každodennímu čištění. Díky obsahu bílého jílu má detoxikační vlastnosti a odstraňuje odumřelé kožní buňky, čímž zanechává pleť jemnou. Medový prášek, který propůjčuje pěně skutečně intenzivní medovou vůni, stimuluje tvorbu kolagenu a přispívá tak k regeneraci pokožky. Oleje z brutnáku, sladkých mandlímeruňkových jader jsou velmi nápomocné ke zklidnění zánětů, dermatitidy nebo ekzému a lupénky. Pěna tedy nejen odlíčí a vyčistí, ale umí pleť i podpůrně léčit, což ji povyšuje ještě o několik stupínků výš.

Soaphoria

I složením se nám zamlouvá.

A shrnutí? Za nás jednoznačné ANO! Pokud vám nevadí skutečně velmi výrazná vůně medu, máte rádi odličování pleti pomocí vody a jste fanoušek přírodní kosmetiky, můžeme vám pěnu pro „citlivky“ jen a jen doporučit. Ač jsme ji podrobily skutečně důkladnému testování, nenašly jsme na ní nic negativního. Pleť je po použití skutečně čistá, neměly jsme problém s tím, že by byla vysušená nebo naopak mastná a co je nejdůležitější – neobjevilo se rovněž jakékoli podráždění pleti. Pěna je k ní skutečně šetrná. Produktu stačí vždy jen velmi malé množství, proto vám vydrží skutečně dlouho (produkt má 150 ml). Nanášet lze jak prsty, tak i pomocí jakékoli navlhčené houbičky nebo kartáčku.

Pěnu můžete zakoupit na eshopu krasnakazdyden.cz za 347,- Kč.

Pokud varianta pro citlivou pleť není zrovna váš šálek kávy a vaše pleť je spíše smíšená až mastná, můžete vyzkoušet i normalizující čisticí pěnu se zeleným jílem a limetkou, kterou rovněž můžete zakoupit na stránkách krasnakazdyden.cz za stejnou cenu, tedy 347,- Kč.

Máte již zkušenosti se značkou Soaphoria? Jaké produkty vás nejvíce oslovily? 

Zdroj fotografií: Andrea Mikolášová, Generace 21

Andrea Mikolášová

Andrea Mikolášová

Ráda zkouším nové kosmetické produkty a sleduji trendy z oblasti vizážistiky. Kontakt: andymikol9@gmail.com

Zanechte komentář