Představujeme: elegantní dámský obchod Modnia

Krása a móda / 28.7.2017

Autor:

V dnešním článku bych chtěla představit jeden módní obchod, na který jsem čirou náhodou narazila a ihned mě oslovil. Jedná se o internetový obchod Modnia.

Internetový obchod Modnia je zaměřený hlavně na elegantní dámskou módu. Sortiment obchodu tvoří velmi pestrá nabídka dámských šatů, dámských sukní a dalších nezbytných kousků, které by neměly chybět v šatníku žádné ženy. Obchod Modnia není na trhu zatím tolik známý, což je škoda, jelikož jejich dámské šaty stojí za vyzkoušení!

Overal v královské modré.

Kromě velice rozmanité nabídky dámských šatů obchod nabízí i řadu dalších kategorií a oblečení, které každá žena ve svém šatníku ocení… Já mám například problém s tím, že mám tolik oblečení, že se mi stále nevejde do šatníku. Přestože tohle sama dobře vím, neudržím se, když vidím nějaký pěkný kousek, a prostě si ho koupím.  Je to často silnější než já, nějaké nutkání, síla, co mě nutí sáhnout po dalším módním kousku. Ale ruku na srdce. Tohle dobře zná každá z nás!

Vysoké standardy a kvalita zboží

Po některých mých osobních zkušenostech s módními e-shopy v ČR si dovolím tvrdit, že Modnia má velice vysoké standardy, hlavně co se týká samotné kvality zboží nebo servisu jako takového, a dosahuje poměrně vysoké úrovně. Před samotnou objednávkou jsem vyzkoušela zákaznickou linku, abych věděla, jaká je ze strany samotného obchodu komunikace. Při zavolání mi to bohužel nikdo nevzal, ale bylo to nejspíše proto, že jsem volala okolo oběda. Do 15 minut mi volal přímo majitel. Moc příjemný člověk, odpověděl na veškeré dotazy a poradil s nákupem.

Po objednávce mi přišel potvrzovací e-mail, který obsahoval všechny důležité informace. Další plus vidím v grafice a velké přehlednosti obchodu, kde pomocí filtru, který naleznete u každé kategorie, můžete vyfiltrovat od ceny, velikosti, až po materiálové složení oblečení.

Černé sportovní šaty.

Poté přímo v detailu produktu vidíte, jaká je maximální doba doručení. Co jsem pochopila, u některých věcí je dodací doba do 7 pracovních dnů a jinde i 2-3 dny. Záleží, jak mají danou velikost a módní kousek na skladě. U mých šatů bylo doručení do 7 dnů, ale reálně mi oblečení a celý balíček přišel 4 dny po objednání, což mě příjemně potěšilo.

Příjemný materiál, kvalitní zpracování

Samotný obchod se chlubí kvalitou zpracování a opravdu krásnými kousky, ve kterých se budete cítit dobře. U mých šatů mohu toto tvrzení potvrdit. Samotný materiál a zpracování je kvalitní a odpovídá ceně. Modniu, jakožto začínající značku na českém trhu, chci proto alespoň tímto článkem podpořit a věřím, že se jí povede dobře a najde si své stálé zákazníky.

Dámské oblečení, které mají v nabídce, je dle mého názoru elegantní, stylové a pokud na to má dotyčná postavu, má vyhráno. A může si splnit i to, že sbalí svého dlouho vysněného chlapa! Ale to už bylo na odlehčení. A jaký máte názor na tento e-shop vy? Moje celkové hodnocení je 10 z 10.

Zdroj všech fotografií: modnia.cz

Zanechte komentářVaše názory

  • Iveta

    Hezký den, děkuji za článek a za tip. Určitě vyzkouším. Pokud můžu, ráda bych se s vámi také podělila o jedny zajímavé stránky. Koukněte se sem: https://www.campdavidshop.cz/overall-soccx-uptown-girl-xs.html. Mají tam opravdu zajímavé věci. Co říkáte na ten overal? 🙂