Rozpovídejte se s rodilým mluvčím díky ENGLISHstay

V obraze / 28.7.2017

Autor:

Máte pocit, že angličtinu nepoužíváte dostatečně a hledáte kurzy angličtiny s rodilým mluvčím blízko domova? Pak byste měli vědět o ENGLISHstay.

S výukou angličtiny na školách to není slavné, a pokud se chcete opravdu tento světový jazyk naučit, musíte se mu věnovat i ve volném čase. Sledovat zahraniční zprávy, číst knížky v originále nebo vyzkoušet intenzivní kurz angličtiny.

Rodilý mluvčí vám rozváže jazyk

Agentura ENGLISHstay zprostředkovává kurzy angličtiny s rodilými mluvčími přímo v České republice, takže už nemusíte kvůli jazyku utrácet za cestu do Velké Británie nebo na Maltu. Jako účastníkovi kurzu vám agentura přidělí osobního rodilého mluvčího, s nímž pak strávíte sedmdesát hodin intenzivní konverzace. A to už s vašimi znalostmi a schopnostmi zacvičí samo.

Po absolvování kurzu už nebude problém dorozumět se ve světě.

Chtějte víc

Podmínkou pro účast v intenzivním kurzu angličtiny je minimální věk 18 let.
Pobytový kurz angličtiny, který ENGLISHstay nabízí, vám nedodá jen sebevědomí na poli anglické konverzace. Účastní se ho široké spektrum lidí  ze všemožných pracovních sfér, v nichž je třeba hovořit anglicky, ale také studenti středních a vysokých škol, kterým výuka gramatiky přestala stačit.

Během šestidenního kurzu se tak nejen naučíte anglicky mluvit i myslet (žádný jiný jazyk zde totiž netolerují), ale především poznáte nové kultury, nové lidi a nové příležitosti, v nichž můžete uplatnit získané znalosti angličtiny.

Zapomeňte na stud během nezapomenutelných chvil

Kurzy se konají v hotelech, kde vám ENGLISHstay poskytne jak kvalitní zázemí pro výuku jazyka, tak příjemné ubytování, plnou penzi a samozřejmě dostatek zábavy a společenských aktivit, které vás nenechají ani na chvilku angličtinu vypustit. V ceně pobytu je i doprava tam a zpět.

Vyberte si z několika jazykových programů a přestaňte se bát používat angličtinu. Kdy jindy, když ne teď?

Zdroj všech fotografií: Pixabay.com

Zanechte komentář