SOUTĚŽ: O prázdninách do vesmíru? Proč ne?

Literatura / 26.7.2017

Máte pocit, že ty letní vedra už nezvládáte? Soutěžte s námi a zchlaďte se s audioknihou Astronautův průvodce životem na Zemi!

Chris Hadfield

Astronaut, který je známý hlavně díky videu, které natočil na Mezinárodní stanici ISS a nahrál ho na YouTube. Video zhlédlo přes 22 milionů lidí. Jednalo se o videoklip na počest Davida Bowieho – Space Oddity. Původně vojenský pilot, Chris Hadfield vzlétl do vesmíru celkem třikrát. Poté, co odešel z kosmické agentury, napsal svou knihu a zapsal se do srdcí všech, co si jeho příběh přečetli.

Nažhavte sluchátka a poslechněte si příběh astronauta Chrise Hadfielda, který ve vesmíru strávil více než čtyři tisíce hodin. A taková doba, to už něco znamená. Nejenom, že zažil úspěchy i krize, meditoval na vesmírných procházkách, ale tohle všechno také změnilo jeho pohled na život na Zemi. A kdo ví, třeba jeho vyprávění změní i váš pohled. Vesmír není tak vzdálený, jak si myslíte.

Díky Audiotéce máte nyní možnost vyhrát audioknihu Astronautův průvodce životem na Zemi. Stačí jen trošku zapřemýšlet (nebo zahledat) a odpovědět na naši otázku. Když budete mít trochu toho štěstí, audiokniha může být vaše.

Soutěž byla ukončena. Výherci gratulujeme.

Odpovědi posílejte do 10. srpna 2017.

Astronautův průvodce životem na Zemi

Autor: Chris Hadfield

Interpret: Ladislav Frej

Délka: 12 hodin 22 minut

Vydavatel: Bookmedia, Audiotéka

Více informací na stránkách Audiotéky.

Zdroj fotografií a informací: Audiotéka

 

Tereza Micková

Zanechte komentář