Další ročník festivalu Eurotrialog se blíží. Předprodej vstupenek byl zahájen!

Hudba / 14.7.2017

Autor:

Na letošní devatenáctý ročník Festivalu nepopulární hudby byl zahájen předprodej vstupenek. Na co všechno se můžete těšit?

Rok se s rokem sešel a nadešel čas na další ročník festivalu Eurotrialog. I když letní prázdniny teprve začaly, fanoušci a organizátoři Festivalu nepopulární hudby se již nemohou dočkat na poslední srpnový víkend. A co víc? Nejen že byl zahájen předprodej vstupenek, ale byl také zveřejněn program.

Co: Festival
Kdo: Plastic People, Furt rovně a další
Kde: Mikulov
Kdy: 25. – 26. 8. 2017
Cena: 590 Kč

Od 25. do 26. srpna zahraje na pódiu v amfiteátru a ve stanu více než dvacet kapel jako například Plastic People, Luboš Pospíšil, Precedens, Budoár staré dámy, J. H. Krchovský a Krch-off Band, Mucha s kapelou, BBP – Podzemní orchestr, Krveja, Furt rovně, Burgtheatre a Brabenec, Aktual, Katarzia, Odvážní bobříci, Půlnoc a další. Před amfiteátrem na vás bude čekat občerstvení a stánky s upomínkovými předměty. Kromě muziky se můžete těšit také na fotografie pana Karla Šustra a Romka Hanzlíka, které budou k vidění po oba dny v Galerii Konvent.

Jak již bylo zmíněno, předprodej vstupenek byl zahájen. Objednat permanentku si můžete hned několika způsoby. Jedním z nich je formulář na webových stránkách festivalu, který slouží pro objednání akčních vstupenek 6+1 a 10+2. Pokud chcete méně než pět permanentek, využijte TicketPortalSMS Ticket nebo GIG.cz .

Jelikož se ceny vstupného nijak nemění, pojďme si je ještě připomenout. Permanentka na celý festival stojí 590 korun. Pokud si objednáte 6+1 vstupenek, zaplatíte 3 540 korun a sedmou vstupenku máte zdarma. Stejně tak to je i se vstupným 10+2. Rozdíl je jen v ceně, kdy zaplatíte 5 900 korun a dvě vstupenky máte zdarma. Děti do patnácti let věku mají v doprovodu rodičů vstup zdarma.

Nepřemýšlejte o koupi permanentky a kupte si ji hned! I letošní ročník Eurotrialogu má co nabídnout.


Zdroj informací: eurotrialog.cz
Zdroj fotografií: Nela Rájová, Generace 21
Zdroj videa: www.youtube.com

Zanechte komentář