Good Charlotte dokázali, že pop punk ještě není mrtev!

Hudba / 19.6.2017

Autor:

Jedna z největších legend pop punku vystoupila v Praze, spolu s ní i State Champs a Issues.

Fronta v půl sedmé nedosahovala takových rozměrů jako na jiných akcích ve Foru Karlín, ale i tak byl sál slušně plný už od začátku. Menší nával fanoušků během startu mohla mít na svědomí nespokojenost s výběrem předkapel, která se ale během koncertu rozplynula.

Issues

Patřila k nejtvrdší kapele večera, bohužel na ni dorazilo nejméně lidí. Přesto se nedala zastrašit a od první chvíle do toho šla naplno. Fanoušky dokonce vyburcovala k circle pitu. Došlo také na oblíbený „nešvar“, rozsvícené mobily. Na rozdíl od jiných vystoupení jiných kapel při tomto nešvaru nehrála žádná pomalá píseň. Jediné, na čem jsme se neshodli, byl zvuk, těch bicích bylo asi zbytečně moc.

State Champs

Jsou pokládáni za budoucnost punk rocku a od první chvíle bylo jasné proč. Poučeni ze složení kapel jako Blink 182 nebo Green Day tvoří kapelu pětice. I díky tomu je pódium stále plné a přes jejich akční hraní nevíte, kam koukat dříve. Již téměř zaplněny sál na ně výborně reagoval. Koncert si tak užili opravdu všichni. Nezbývá už jen doufat, že se kapela brzo vrátí, protože jejich výkon dost zařízl zvukař…

Good Charlotte

Začít jednou z největších písní je vždy riziko, každopádně tempo ze skladby The Anthem se přeneslo na fanoušky dokonale. V tomto duchu se poté nesl celý koncert, který přerušil maximálně nadšený ohlas fanoušků, tak jako tomu bylo po písni Predicteble. Good Charlotte dokázali, že punk rock rozhodně není dead! Fanoušci na ně možná chodí z nostalgie, ale z koncertu odchází vyšťaveni jako před patnácti lety!


Zdroj všech fotografií: Jakub Fejsák, Generace21 

0 86 100 1
86.666666666667%
Average Rating

Good Charlotte + State Champs + Issues

Celkově byl večer výborným hudebním zážitkem, který kazilo jen špatné ozvučení. První dvě kapely měly výrazně horší zvuk než Good Charlotte a ani u nich někdy nebylo dokonale slyšet. Pokud přimhouříme oči, respektive uši, byl večer hudebním rájem na zemi. Všechny tři show probíhaly bez problémů, dokonce i fanoušci byli ukázněni a nedošlo tak z žádným incidentům, které by večer mohly jakkoliv pokazit.

  • Good Charlotte
    90%
  • State Champs
    85%
  • Issues
    85%
Jakub Fejsák

Jakub Fejsák

Hrdý student PedF UK, milovník punk rocku a focení.

Zanechte komentář