Evidence rozhýbal zdi Futura

Hudba / 18.6.2017

Rapper Evidence se v ČR neobjevil poprvé. Pro fanoušky hip-hopu je to známé jméno a i přes četnost jeho vystoupení opět nezklamal a předvedl neuvěřitelnou show, kdy se rozechvěly i zdi klubu.

Žijící legenda rapu, Evidence, vystoupil 12. června v pražském klubu Futurum v rámci evropského turné. Jedná se o člena rapperské skupiny Dilated Peoples, která byla založena již v roce 1992 a je považována za naprostou špičku v rapové tvorbě. Za dobu svého působení na koncertních pódiích všem ukázal svůj nezpochybnitelný talent, díky čemuž se rozhodl rozjet i sólovou tvorbu.

Doposud z jeho samostatné tvorby vzešly dvě studiové desky. První s názvem The Weatherman LP vyšla v roce 2007, následně pak v roce 2011 vydal album Cats & Dogs.

Po třech letech spolu s rapperem a producentem The Alchemist, vydal album Lord Steppington. S tímto umělcem tvoří duo Step Brothers.  

Ev v České republice není nováčkem. Již několikrát vstoupil na česká pódia, buď sólově, či s parťáky z Dilated Peoples. Navštívil i jeden z největších festivalů hip-hopu, hradecký Hip Hop Kemp.

Tohoto fenomenálního umělce si tentokrát ve Futuru nenechal ujít ani český rapper Paulie Garand nebo umělci Kenny RoughCába. Tak trochu to přispívá k pravdivosti faktu, že míra oblíbenosti rappera Evidence mezi českými fanoušky je poměrně vysoká. Sám Evidence má pro Českou republiku slabost, což jistě jeho fanoušky potěší. Co je ale potěší ještě více, je informace přímo od rappera, že Českou republiku navštíví velmi brzy znovu!

Jako support se v pondělí představil DJ Pufaz, během jeho vystoupení byly prostory klubu ještě relativně prázdné. Sál se však začal plnit s očekávaným příchodem Evidence. Stačila jen chvíle a rázem se všichni fanoušci nechali unášet na vlnách naprosto skvělé show.

This slideshow requires JavaScript.

Během večera teplota v sále rapidně stoupla, jako kdyby někdo přiložil pod kotel. Ev tak nebyl jediný, ze kterého se pot jen lil, ale nikoho to neodradilo, protože nepřetržitě zazníval jeden hit za druhým. Mohli jste si tak poslechnout tracky You nebo Throw It All Away.

Po koncertu zůstal Evidence dobrou hodinku mezi fanoušky. Vyfotil se snad s každým, kdo chtěl a rozdával podpisy. Měli jste tak možnost s tímto rapperem prohodit i pár slov.


Zdroj všech fotografií: Karolína Grofová, Generace 21

Zdroj videa: youtube.com

Karolína Grofová

Karolína Grofová

Music is my love/life

Zanechte komentář