České dráhy mají vlastní cestovní kancelář. Kam se s nimi můžete podívat?

Cestování / 3.7.2017

Autor:

Cestovních kanceláří je opravdu hodně. Kdo z vás ale věděl, že i České dráhy mají vlastní cestovku? A co svým klientům nabízí?

Letní prázdniny jsou už pomalu za dveřmi a vy stále nemáte vybranou dovolenou? Nevadí! My vám přinášíme tip na cestovní kancelář, se kterou se dostanete na vysněná místa. O jakou cestovku jde? No přece ČD Travel.

ČD Travel je pro všechny!

Pokud jste si mysleli, že ČD Travel je jen pro zaměstnance národního dopravce, jste na omylu. Cestovat s nimi můžete i vy. Tato cestovní kancelář vznikla už v roce 2005 a od té doby nabízí svým klientům tuzemské i zahraniční, rekreační či poznávací zájezdy. V případě, že byste nechtěli trávit čas ve vlaku, můžete využít také nabídku autobusové, letecké a vlastní dopravy. Využít můžete také směnárnu a cestovní pojištění.

Dovolená v Itálii a výhled na Neapolský záliv. Není to nádhera?

Na „poznávačku“ do Rakouska, Švýcarska i na Ukrajinu

Co byste řekli poznávacímu zájezdu do Ukrajiny, přesněji do Zakarpatské Ukrajiny, spojeném s návštěvou Lvova? Přesně takový zájezd totiž nabízí již jmenovaná cestovní kancelář, se kterou poznáte pamětihodnosti, navštívíte Mukačevo, Užhorod a ochutnáte místní kuchyň a vodku.

Pokud byste raději navštívili něco blízkého, je v nabídce také Itálie s Neapolským zálivem, Švýcarsko nebo jezera a vodopády v Rakousku. Každý z těchto zájezdů vám zabere necelý týden, za který zaplatíte v rozmezí 890 až 6 290 korun, dle výběru destinace. Více informací o cenových nabídkách zájezdů najdete na webových stránkách ČD Travel

Albánie, Kapverdy i Slovinsko

Opalování se na pláži, ubytování v hotelech a večerní procházky do města. Tak přesně takovou dovolenou můžete prožít s ČD Travel v Albánii, Slovinsku a dalších zemích světa. Například v Itálii můžete bydlet v rodinném hotelu Europa, který je nad historickým městečkem Limone. Pláž i centrum města jsou jen pár metrů od hotelu. Kromě opalování se máte možnost se vydat také trajektem do koutů jezera.

Nabídka Českých drah je opravdu široká. Stačí si jen vybrat. Tak schválně, kam byste jeli? Do Španělska, na Ukrajinu nebo bez delegáta na individuální turistiku?

Zdroj všech fotografií: pixabay.com

Nela Rájová

Nela Rájová

Zanechte komentář