Aerodrome: Soutěž o setkání s kapelou Linkin Park a Simple Plan!

Hudba / 7.6.2017

Autor:

Už toto neděli se uskuteční dlouho očekávaný koncert kapely Linkin Park a pořadatelé Aerodromu si připravili soutěž o setkání s kapelou!

Časový harmonogram festivalu:

vstup do areálu od 12:00
Mallory Knox 13:00-13:30
Counterfeit 14:00-14:45
Royal Republic 15:15-16:00
Enter Shikari 16:30-17:30
Machine Gun Kelly 18:00-19:00
Simple Plan 19:30-20:30
Linkin Park 21:15-23:00

V sobotu se objevila na facebookové stránce festivalu zpráva, že se připravuje něco speciálního. Jelikož přidání vystupujících nehrozilo, dalo se čekat, že se uskuteční setkání s kapelami – na různých akcích běžná záležitost. Dvě hodiny nato byl zveřejněn plánek areálu. Z něho lze vypozorovat, že stage bude mít výběžek do davu, což je dobrá zpráva pro oba sektory.

Další zpráva k onomu překvapení přišla v neděli večer, kdy se potvrdilo přání mnohých – setkání s Linkin Park (to bylo doposud možné pro členy oficiálního fanklubu). Soutěž proběhla v pondělí ve 20:00 na facebooku festivalu. O den později byla vyhlášena také soutěž o setkání se Simple Plan!

Vzhledem k událostem posledních dní došlo samozřejmě ke zpřísnění bezpečnostních opatření. Již původně bylo avizováno, že budou zakázány zrcadlovky i kompakty s výměnnými objektivy. Nyní jsou zakázány veškeré fotoaparáty, ale i tablety, kamery či drony. Fotografie tak pořídí pouze akreditovaní fotografové. Dále jsou zakázány veškeré zbraně, ostré předměty (pozor na pyramidy a jiné doplňky), drogy, jídlo a pití. Pozor také na vlajky a nápisy – ty nesmí přesáhnout rozměry 22 x 25 cm. Pokud jste chtěli areál opustit a vrátit se po kapele, která vás tolik nelákala, máte smůlu! Z důvodů bezpečnosti je i toto zakázáno.


Zdroj fotografií: facebook kapely Linkin Park

Zdroj videa: youtube.com

Jakub Fejsák

Jakub Fejsák

Hrdý student PedF UK, milovník punk rocku a focení.

Zanechte komentář