Swedish House Mafia zboří Prahu!

Hudba / 15.11.2012

Autor:

V Praze vystoupí poprvé Swedish House Mafia. V rámci One Last Tour nejspíš totálně zboří naše hlavní město!

SWEDISH HOUSE MAFIA (SHM) hrdě oznamují poslední světové turné One Last Tour. Po týdnu teček objevujících se ve všech možných městech po světě, čítajících přes 20.000 umístění od letadel až po projekce; po týdnu, kdy se fanoušci na celém světě spojili a objevené tečky sdíleli na Twitteru, byla konečně data turné odhalena.

by onelasttour.com

One Last Tour pokryje celou zemi – bude to vůbec nejrozsáhlejší a nejextravagantnější turné, které začalo již 16. listopadu v Dubaji. Kapela bude cestovat napříč kontinenty, poprvé navštíví také Indii, Rusko a Jihoafrickou Republiku.

Pokud si nedokážete přímo vybavit žádný singl od Swedish House Mafia, pomůžeme vám:

Je tady ale i něco „víc party style“ 😉

Praha se také dočká

Show tria Axwell, Sebastian Ingrosso a Steve Angello míří také do našeho hlavního města. Všechno je již odhaleno. 29. listopadu 2012 se můžeme těšit na nezapomenutelný zážitek v pražské O2 aréně. U nás ale asi nemůžeme čekat to, co se stalo v United CenterChicagu, kde bylo vyprodáno během pěti minut.

„Shows SHM jsou naprosto legendární a vždy originální, což mohu potvrdit jako návštěvník zahraničních koncertů Axwella a Sebastiana [Ingrossa]. Tohle ale bude něco úplně jiného. Vidět a hlavně slyšet švédské trio společně na živo bude splněný sen pro všechny fanoušky!” Říká Martin Prokop, zástupce oficiálního českého fanklubu Swedish House Mafia, Swedish.cz.

Všechno potřebně informace o vstupenkách a akci samotné naleznete na www.fource.cz

[Cover photo by Axe45 (Own work) [Public domain], via Wikimedia Commons]
Roman Straka

Roman Straka

Zanechte komentář