Papa Roach přichází s novým albem!

Hudba / 16.6.2017

Američtí hard rockeři Papa Roach vydávají již deváté album v řadě, které nese název Crooked Teeth.

S hudbou jako by se v posledních pár měsících roztrhl pytel a interpreti nás bombardují jednou novou písní za druhou. A ani tato sympatická čtyřka není výjimkou a s nově vydaným albem sklízí velké úspěchy.

Crooked Teeth kombinuje snad všechny možné styly, které kapela kdy okusila. Posluchač si tak může zavzpomínat jak na starší alba, tak na ta nová. Píseň Help nás například bere k tvrdším kořenům kapely se svými výraznými kytarami a bicími. Born For Greatness je naopak skvělá ukázka toho, že i elektronická hudba se k Papa Roach hodí stejně jako Jacobymu Shaddixovi sedí rap. A to není zdaleka všechno.

Na desce se mimo jiné po boku Papa Roach objeví i další dvě známá jména, která pomáhala na vzniku některých z písní. V Sunrise Trailer Park je jím rapper Machine Gun Kelly a americkou zpěvačku Skylar Grey zase můžeme slyšet v pomalejší rockové baladě Periscope.

Papa Roach jsou jasným důkazem, že i s několikanásobnou změnou stylu se dá zachovat jistá osobitost a oblíbenost. A Crooked Teeth všechny tyto změny skvěle dokumentuje. Ať už to jsou původní nu-metalové skladby, rap či elektronické tóny s doprovodem kytarových riffů, fanoušky to baví a z nové hudby jsou přímo nadšení.

A pokud si chcete některé pecky z nového alba poslechnout i naživo, rozhodně neváhejte a kupte si lístky na tuto čtyřku, která vystoupí 17. 9. v Praze v Malé sportovní hale. Lístky můžete najít na GoOut.cz.


Zdroje obrázků: oficiální facebook kapely

Zdroj videa: youtube.com

0 89 100 1
89.333333333333%
Average Rating

Papa Roach – Crooked Teeth

Crooked Teeth je prostě trefou do černého. Možná nebude patřit mezi nejoblíbenější a nejlepší alba Papa Roach, ale rozhodně se řadí do předních příček. Snad každý si v něm může najít něco svého, ať už máte rádi tvrdší písně, či ty oddechové. Papa Roach ukázali, že ještě stále mají co říct a dovedou fanoušky překvapit. Crooked Teeth se vám jednoduše dostane pod kůži a vy ty chytlavé melodie nebudete moct dostat z hlavy.

  • Hudba
    90%
  • Inovace
    85%
  • Zábava
    93%

Andrea Kuttelwascherová

Zanechte komentář