Weekly: skladatel filmové hudby Hans Zimmer

Hudba / 29.5.2017

Přinášíme vám výběrový přehled zajímavých hudebních akcí na 22. týden roku 2017.

Riff Raff

Kde: Praha, Brno
Kdy: 29. a 30. května
Vstupné: od 426 Kč

Riff Raff se věnuje především tvorbě mixtapů, ten poslední vyšel v lednu a nesl název Aquaberry Aquarius. Jak je u amerického rappera zvykem, i na této nahrávce dává na odiv svůj luxusní pozlacený život. Chlubit se ale může i seznamem hostů, jmenovitě se na počinu objevili Wiz Khalifa, Fat Nick, rapper Bones, producent Choo Jackson či zpěvačka Lisa Cimorelli.

STORY 2017

Kde: Hranice na Moravě
Kdy: 3. června
Vstupné: od 585 Kč

Čtvrtý ročník audiovizuálního festivalu STORY proběhne tuto sobotu v prostorách Kaple svaté Barbory v Hranicích na Moravě. Akce se zaměřuje na elektroniku, a proto budete mít možnost slyšet zvučné jméno experimentální scény, producenta ATOMtm. Vystoupí i Aishi Devi, který do svých meditativních skladeb promítá vliv tibetské kultury. Jako český zástupce se představí dné se svojí subtilní hudbou. Kompletní line-up naleznete na facebookové události.

Lo-Freq

Kde: Brno, Kabinet múz
Kdy: 3. června
Vstupné: bude oznámeno
Série Lo-Freq si dává za cíl podpořit tuzemské i zahraniční Djs, kteří se věnují převážně grimu. Set tentokrát nebude chybět například od Smacka, havířovských WZ nebo od DJe Alyaz.

Ruinfest 2017

Kde: Rabí
Kdy: 3. června
Vstupné: od 150 Kč
Na nádvoří hradu Rabí vystoupí Zajíc Company s fúzí elektorniky a živých nástrojů. Ke kvartetu z Hradce Králové se přidá indie-popová kapela NANO spojující rock and rollové melodie s melancholickým nádechem, energetická kytarovka Donnie Darko, osobití Vložte kočku, punkoví Lekses a hradečtí The Atavists, kteří se inspirují v šedesátkovém surfrocku, blueosových vlivech a sedmdesátkovém stoner rocku.

Hans Zimmer

Kde: Praha, O2 Arena
Kdy: 4. června
Vstupné: 1490 Kč
Fenomén filmové hudby Hans Zimmer vystoupí v Praze s orchestrem, sborem a se svojí kapelou.


Zdroj miniatury: facebooková stránka Hans Zimmer 
Zdroj úvodní fotografie: facebooková stránka Ruinfest 
Zdroj videa: youtube.com 

Lucie Tlustošová

Zanechte komentář