Sport 4 Students: Ideální odpoledne před zkouškovým

Hudba / 24.5.2017

Autor:

Již čtvrtý ročník studentské akce se nesl v rytmu rocku. Avšak nebylo to jen o hudbě, ale i o sportu a hlavně o zábavě.

Studentský život na koleji není vždy ideální. Někdy vám přijde, že vaši sousedé a spolubydlící nemají vůbec dobrý hudební vkus, že je tam těch lidí moc a vůbec že je to tam strašné. Jenže pak se jednou za rok uskuteční Sport 4 Students a život na koleji je hned příjemnější, o to víc když se vyvede počasí. Celá ta myšlenka uspořádat koncert uprostřed kolejí je krajně příjemná, tím spíše před nadcházejícím zkouškovým obdobím.

Tento ročník měl několik nej – nejdelší highlina nebo nejdelší lanovka z koleje. Také na něm byl k vidění závod seriálu Strongman, soutěžilo se ve florbalu, beach volejbalu nebo badmintonu. 

Byl to gól, nebo ne?

Ale hlavně to bylo o hudbě, teda o zábavě, teda pivu a hudbě – takže o zábavě. Jako první se předvedli Ghost of You. I přes značně malé publikum se kluci snažili a sklidili po zásluze potlesk. Následovali je We on the Moon, kteří předvedli neméně dobrou show. Jako třetí vystoupila relativně nová kapela Poetika, pro kterou to byla pražská premiéra, bohužel ani na ně stále nedorazilo moc lidí. Dav začal nabývat s tím, jak začalo klesat slunce. Na předposlední kapelu večera dorazil totiž už slušný dav – zejména fanynek. Hráli totiž Zoči Voči. Po setmění zahrál český Iggy Pop – kapela Hentai Corporation, jejichž show neměla na české poměry obdoby. Celkově se akce vyvedla a je jen dobře, že mezi studenty existují tací, kteří zosnují takovouto akci.

This slideshow requires JavaScript.


Zdroj všech fotografií: Jakub Fejsák, Generace21

Jakub Fejsák

Jakub Fejsák

Hrdý student PedF UK, milovník punk rocku a focení.

Zanechte komentář