Dvě kapely na P v Praze – Papa Roach a PVRIS

Hudba / 23.5.2017

Autor:

Hudební Ježíšek zase naděluje! Papa Roach se vrací do Prahy, zatímco pro PVRIS to bude premiérový zážitek v České republice!

PVRIS jsou trojčlenná kapela z Bostonu. Milují rock a o vokály se stará žena! Pokud vám toto nestačí ke koupi lístku, máme pro vás další informace. Již dříve vystoupili na jednom pódiu s Muse nebo se 30 Seconds to Mars. Pokud vás ani toto nepřesvědčilo, poslechněte si následující video.

Pro ty, kteří by na jejich koncert chtěli, jsou tu ještě podrobnosti: koncert proběhne v pražském Lucerna Music baru 7. listopadu. Cena jednoho lupenu v předprodeji je 390 Kč + poplatky, na místě budou za 490 Kč. Ale pozor, Music Bar v Lucerně není vůbec velké místo, tudíž s lístky neotálejte! K dostání jsou v síti TicketPro a jejich předprodej začal v pátek 19. května v 11 hodin. Pro skalní fanoušky jsou připraveny také VIP balíčky.

Papa Roach snad netřeba představovat, ale opakování je matka moudrosti. Jejich hlavní žánr je rock, který potom doplňují různými dalšími styly. Jejich největší hity jsou Last Resort, Scars, To be Loved a další. Jejich první album Infest se stalo třikrát platinovým a nyní vydávají nové album Crooked Teeth. Na základě již vypuštěných písní se máme na co těšit, neboť všechny nové písně připomínají starší tvorbu, kterou si mnozí oblíbili. I díky tomu se koncert uskuteční v Malé sportovní hale v Holešovicích, přesněji to bude 17. září. Spolu s novou deskou přiveze skupina okolo Jacoba Shaddixe do Prahy i novou britskou kapelu Franka Cartera & The Rattlesnakes.

Také lístky na tento koncert jsou k dostání v sítí TicketPro jejich cena je 890 Kč + poplatky, na místě poté za 1100 Kč, ale ani zde byste s nákupem neměli příliš otálet, neboť zájem o tuto kapelu byl vždy velký a s novým albem bude určitě zas o něco větší!


Zdroj miniatury a úvodní fotografie: oficiální facebooky kapel 

Zdroj videa: youtube.com

Jakub Fejsák

Jakub Fejsák

Hrdý student PedF UK, milovník punk rocku a focení.

Zanechte komentář