Temný Marilyn Manson zamíří do Prahy s novým albem

Hudba / 19.5.2017

Marilyn Manson se svojí stejnojmennou kapelou přidává na seznam budoucích koncertů zastávku v Tipsport Aréně.

Představitelé industriálního metalu a kontroverze Marilyn Manson se 19. listopadu postaví na pódium v pražské Tipsport Aréně a dojde i na ukázku z aktuálně připravované desky Heaven Upside Down.

Prodej vstupenek započne 19. května v 9 hodin ráno prostřednictvím portálů GoOut, Ticketpro a Ticketsream. K dostání budou za 990 Kč a 1290 Kč. Ty dražší vám zajistí místo přímo pod pódiem. Koncert se uskuteční pod záštitou agentury D Smack U Promotion.

V Česku jsme Mansonovo vystoupení měli možnost vidět několikrát. Naposledy se českému publiku představil před třemi lety ve vyprodané Lucerně. Kapele se tehdy nejvíce podařilo prodat skladby ze své desky Antichrist Superstar. Písně podala se správnou dávkou agrese a energičnosti. Koncert ale provázela řada technických nedostatků jako neúmorné vedro v přecpaném Velkém sále, špatné ozvučení a dlouhé přestávky, během kterých se Marilyn Manson převlékal do extravagantních kostýmů.

Marilyn Manson momentálně pracuje na své desáté studiové nahrávce. Hudebník prohlásil, že nahrává zvuk, který by po jeho posledním albu nikdo nečekal. Později přiznal, že jeho nový počin bude v mnohém odkazovat na starší díla z 90. let, konkrétně na Antichrist SuperstarMechanical Animals. Vydání alba bylo naplánované na únor, ale přípravy se protáhly a nový termín bohužel ještě neznáme. Můžeme jen doufat, že se desky s názvem Heaven Upside Down dočkáme co nejdříve.


Zdroj miniatury: oficiální facebooková stránka Marilyn Manson

Zdroj úvodní fotografie: Wikimedia Commons, autor Rama

Zdroj videa: youtube.com

Lucie Tlustošová

Zanechte komentář